
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
Hojla Ninka!
Hitri zmenki so luštna aktivnost, na katero ne smeš oditi s pričakovanji, saj vedno presenetijo, tudi povratnike. Če že ne pride do iskrenja, se veliko naučiš o sebi, drugih, malo širiš obzorje in skleneš zanimiva znanstva. Marsikdo obrusi tudi veščine osvajanja, predvsem pa komuniciranja. Prednost pred spletom? Omikanost. Večer se vedno zaključi v prijetni vibri.
Pozdravček,
Ana
Živijo,
to je bila moja prva izkušnja s Shappinimi potovanji in moram reči, da sem bila pozitivno presenečena in mislim, da bom od sedaj naprej potovala z vami.
Program je super, poln doživetij, ki ti še dolgo ostanejo v spominu. Pohvalila bi tudi oba vodnika, Braneta in Niksa, ki sta nam postregla s strokovnimi informacijami, poskrbela pa tudi za animacijo in zabavo...res sta carja :):) :)
Skratka super potovanje in definitivno se vam še kje pridružim :)
Lep pozdrav celi ekipi.
Sabina
Vse je šlo tako hitro mimo, da me je jutranja ura kar presenetila. :) Super ste to pripravili! Z družbo iz dogodka smo se ravnokar dogovorili za skupno smučanje čez mejo. - Miha, 33 let
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
Hello,
I think it was very well organized, all the explanations were clear.
And no issues for non-slovenian people like me.
Only thing is, 7 minute seems really too short, time really fly...
Stefano
Draga Ninka,
tole je bila zelo dragocena izkušnja. Glede na to, da smo se dobili prvič in govorili o temah, ki niso najlažje in so nas vsakega na svoj način zaznamovale, je bilo vzdušje odprto, iskreno in zdravilno.
Presenečena sem bila, koliko znanja in izkušenj je dodal vsak s svojo zgodbo.
Počutila sem se sprejeto.
Res dober občutek je biti med ljudmi, ki razumejo o čem govoriš.
Bilo je iskreno, pristno, z globino, podprto z znanjem toksičnih odnosov hkrati pa si znala v pravem trenutku vnesti lahkotnost.
Hvala ti.
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Bravo, Ninka. Nimam drugega za pripomnit kot to, da je tole druženje v naravi zares odlično. S tvojo prijetno, toplo in pozitivno energijo pa okužiš vse udeležence. Hvala ti! - Jure, 48 let
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.