
Hojla Ninka!
Hitri zmenki so luštna aktivnost, na katero ne smeš oditi s pričakovanji, saj vedno presenetijo, tudi povratnike. Če že ne pride do iskrenja, se veliko naučiš o sebi, drugih, malo širiš obzorje in skleneš zanimiva znanstva. Marsikdo obrusi tudi veščine osvajanja, predvsem pa komuniciranja. Prednost pred spletom? Omikanost. Večer se vedno zaključi v prijetni vibri.
Pozdravček,
Ana
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Draga Ninka,
tole je bila zelo dragocena izkušnja. Glede na to, da smo se dobili prvič in govorili o temah, ki niso najlažje in so nas vsakega na svoj način zaznamovale, je bilo vzdušje odprto, iskreno in zdravilno.
Presenečena sem bila, koliko znanja in izkušenj je dodal vsak s svojo zgodbo.
Počutila sem se sprejeto.
Res dober občutek je biti med ljudmi, ki razumejo o čem govoriš.
Bilo je iskreno, pristno, z globino, podprto z znanjem toksičnih odnosov hkrati pa si znala v pravem trenutku vnesti lahkotnost.
Hvala ti.
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
Pozdravljena, Ninka,
dogodek Silvestrovanje za samske je bil eden izmed highlights v mojem življenju.
Top organizacija, odlična hrana, izjemna družba, malček nagajivosti in flirtanja.Prvič sem se odločil, da grem za silvestrovo na tak dogodek med same neznane ljudi. Po glavi se mi je pletla misel, kako bo. Ko sem prišel na dogodek pa … eksplozija!
Prijetno druženje in odlično voden program.Hvala za tak dogodek.
ODLIČNA ZADEVA. Priporočam vsem, da to vsaj enkrat doživijo.Hvala za vse.
Stojan Š.
Ninka, pozdravljena!
Najprej čestitke za organizacijo tako prijetnega dogodka. Resnično avtentično žariš in to je občutiti tudi na tvojih dogodkih. :) Bilo je zelo prijetno in zabavno, pravzaprav sproščeno vzdušje. Tudi restavracija je bila na nivoju in elegantna.
Čestitke še enkrat in širi še naprej tako prijetno energijo avtentičnosti in zaupanja v resnično ljubezen, ki vsekakor obstaja za vsakega od nas (tudi brez partnerja, kajti ljubezen smo prvenstveno mi sami ane?). :) :)
Lep dan ti želim, Maja
Plesni tečaj Salsa z Bachato mi je bil super. Res je, da sem že malo prej plesal standardne plese. Ampak plesni učitelj Bor mi je bil super, še dodatno me je naučil, kako se dobro povezati s soplesalko, glede očesnega kontakta in drže pri plesu :-) Matjaž
Pozdravljena,
počutil sem se fajn, najbolj všeč so mi skupinski pogovori , ki se mi zdi kot skupinska psihoterapija in pa izkušnje drugih ljudi, da vidim, da nisem edini, ki sem imel probleme v odnosih. Zanimive so pa tudi vaje v parih, kjer pa tudi kar zmankuje časa za še kakšen dodaten pogovor.
Je pa ta dogodek ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih zame najboljši dogodek in bi ga priporočil tudi ostalim.
Lep pozdrav,
Boris
Draga Ninka,
hvala ti za organizavijo in vse prijetne trenutke v hribih in na plesnih vajah. Meni je blo top!
Hvala ti za srčnost, za tvojo iskrenost in dobro voljo. Zlata si, res.
Prijetno poletje ti želim in upam, da se še kje srečamo.
Objem,
Karmen
Navdušena nad priložnostjo, da sem za kratek čas lahko podoživela svojo brezskrbno mladost. Še vedno me spremlja občutek razigranosti. Hvala Ninka in ekipa! Še se vidimo!
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.