
Bravo, Ninka. Nimam drugega za pripomnit kot to, da je tole druženje v naravi zares odlično. S tvojo prijetno, toplo in pozitivno energijo pa okužiš vse udeležence. Hvala ti! - Jure, 48 let
Draga Ninka,
iskrena hvala za vrhunsko izvedbo dogodka. Tematska vprašanja so bila odlično zastavljena in so lepo spodbudila pogovor.
Počutil sem se odlično, navdušila pa me je tudi raznolikost udeleženk na dogodku. Vzdušje je bilo prijetno, sproščeno in polno dobre energije.
Želim ti vse dobro in še veliko uspešno izpeljanih dogodkov!
Lep pozdrav,
Boštjan
Iskrena hvala učitelju Boru in organizatorki za čudovit plesni tečaj.
Z vašo energijo, potrpežljivostjo in predanostjo ste ustvarili prijetno in spodbudno vzdušje, v katerem smo se veliko naučili in obenem uživali.
Posebej sem vesela, da sem spoznala tako dobro družbo in prijetne ljudi, s katerimi so trenutki še lepši.
Hvala za vse nove korake, nasmehe in nepozabne trenutke!
Polona
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
Ples je najbolj eleganten način za spoznavanje ljudi. Čutiš premikanje, dotike, energijo, vonj... Če ti oseba ustreza, ti je jasno zelo hitro. :) - Darja, 53 let
Pri samem dogodku sem zelo uživala, se nasmejala v dobri družbi in spoznala veliko novih, zanimivih ljudi. Na zabaven in sproščen način pa sem pri kvizu izvedela še kakšna zabavna dejstva, o katerih se mi prej niti "sanjalo" ni. :) Pohvalila bi tudi odlično vodenje celotnega večera in dober ambient! - Maša
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
WALK & DATE je drugi dogodek pri iskanju sorodne duše, ki sem ga obiskala. Ravno zaradi prijetne izkušnje na dogodku POLETJE V ŠKOLJKI sem bila bolj sproščena, kot prvič.
Način, da se spoznavamo med hojo (1 na 1) mi zelo odgovarja. Hoja na prostem namreč aktivira srce, krepi um, izboljša dihanje in ustvarja mentalno sprostitev.
Omogoča priložnost za druženje in socialno povezanost. V takem stanju lažje komuniciraš, neznancem odpreš vrata v svoj pogled na svet, svoje izkušnje in s tem daš sebi priložnost,
da spoznaš nekoga, s katerim lahko v bodoče zgradiš ljubeč in razumevajoč odnos, ki si ga želiš.
Z veseljem bom priporočala to obliko MatchMakinga vsem, ki bi zanjo prosili oz jo potrebovali.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.