
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Organizacija je profesionalna in vse gladko in dostojanstveno teče.
Čeprav sem se dolgo odločala mi ni žal, da sem prešla notranje upore in sem spoznala 12 moških sogovornikov iz različnih krajev Slovenije.
Vsem nam je bila skupna želja spoznati osebo s katero bi lahko živeli v harmoniji dvojine.
Vredno si je dati priložnost za nove izkušnje.
Hvala Ninka, da nam jih omogočaš!
Lp Tanja
Prijetno, zabavno, sproščeno.
Predvsem to, sproščeno. Vzdušje, ki prežene tisto malo treme in napetosti. Različni, prijetni udeleženci, polni dobre volje, v iskanju ljubezni.
Ob slovesu je samozavest močnejša in svet malenkost lepši.
Hvala za Ninki za vzpodbudo in iskrivo dobro voljo.
To nedeljo sem se udeležil pohoda na Lubnik – bilo je čudovito! Odlična družba, prijazni vodiči in animatorji so poskrbeli za nepozabno izkušnjo. Zelo sem užival in se bom z veseljem še udeležil vaših dogodkov, saj so odlično organizirani in vedno obdani s prijetnimi ljudmi.
Hvala in lep pozdrav
NINKA, hvala, ker opravljaš svoje poslanstvo. Upam, da ti nikoli ne bo zmanjkalo energije.
Kakšen čudovit popoldan je bil včeraj!
Smeh, pristni pogovori in iskrice v očeh so napolnili prostor s čarobno energijo.
Skozi iskrene pogovore in srčne vaje smo ustvarili prostor resnične prisotnosti.
Spoznal sem krasne ljudi in občutek povezanosti je bil res nekaj posebnega!
Domov sem odšel poln navdiha, topline in nasmeha do ušes!
Hvaležen za vsa nova poznanstva.
Lep dan želim,
Matija
Izlet je bil izjemno doživetje s prelepo naravo in z navdihujočo družbo. Kdor bi se rad malce odmaknil od vsakodnevnih skrbi, si pridobil novih moči in poznanstev, se spočil in osvežil v čudoviti naravi gora in hribov ter si pridobil poznanstev in izkušenj za celo življenje, naj se udeleži enega izmed izletov v gore pri Dogodkih za Samske. Zahvaljujem se prirediteljem in udeležencem tega izleta in jim želim vse najboljše ter da se čim prej zopet dobimo. - Amadej
Draga Ninka,
hvala ti za organizavijo in vse prijetne trenutke v hribih in na plesnih vajah. Meni je blo top!
Hvala ti za srčnost, za tvojo iskrenost in dobro voljo. Zlata si, res.
Prijetno poletje ti želim in upam, da se še kje srečamo.
Objem,
Karmen
Ninka,
hvala za prijetno nedeljo.
Naj ti povem, da je bilo meni zelo v redu, še vedno sem pod vtisi včerajšnjega dogajanja.
Celotno dogajanje je bilo za samo mizo prijetno, z začetkom meditacije, da se nekje razbije napetost.
In potem še vaje v parih ... ena na ena z risanjem, posnemanjem z rokami, vodenje v miže, ples kar mi veliko pomeni. Super!
In gospa, s katero sem plesal, je bila popolna, dober odziv na vodenje, očesni stik je bil popoln.
Na tvoj komentar, da smo bili tokrat izbrani, da je bilo prijavljenih dosti več, sem res vesel, da sem prišel v ta prvi izbor in vesel bi bil, če bi bil tudi na drugem srečanju, ker je to res nekaj kar se ne da kupit.
Lahko se pa doživi z nepoznanimi čustvenimi vtisi in dogodki.
Zdi se mi, da na dogodku tudi eden ni blefiral in da so bili vsi iskreni in čustveno prisotni.
Še enkrat hvala in prijeten teden ti želim.
Jože
Hitri zmenki so zelo zanimiva izkušnja, ki jo priporočam vsakomur. Spoznavamo nove ljudi na popolnoma drugačen način, kot smo ga vajeni iz vsakdanjega življenja. Prepričana sem, da bo tako srečevanje ljudi postalo del našega vsakdana, saj je to za naše okolje inovativen, eleganten in ob primerni organizaciji zelo kvaliteten in zanimiv način za vzpostavljanje stikov, tako zasebnih kot celo poslovnih. - Elda, 39 let
Živijo,
to je bila moja prva izkušnja s Shappinimi potovanji in moram reči, da sem bila pozitivno presenečena in mislim, da bom od sedaj naprej potovala z vami.
Program je super, poln doživetij, ki ti še dolgo ostanejo v spominu. Pohvalila bi tudi oba vodnika, Braneta in Niksa, ki sta nam postregla s strokovnimi informacijami, poskrbela pa tudi za animacijo in zabavo...res sta carja :):) :)
Skratka super potovanje in definitivno se vam še kje pridružim :)
Lep pozdrav celi ekipi.
Sabina
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.