
Vse je šlo tako hitro mimo, da me je jutranja ura kar presenetila. :) Super ste to pripravili! Z družbo iz dogodka smo se ravnokar dogovorili za skupno smučanje čez mejo. - Miha, 33 let
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Pri samem dogodku sem zelo uživala, se nasmejala v dobri družbi in spoznala veliko novih, zanimivih ljudi. Na zabaven in sproščen način pa sem pri kvizu izvedela še kakšna zabavna dejstva, o katerih se mi prej niti "sanjalo" ni. :) Pohvalila bi tudi odlično vodenje celotnega večera in dober ambient! - Maša
NINKA, hvala, ker opravljaš svoje poslanstvo. Upam, da ti nikoli ne bo zmanjkalo energije.
Kakšen čudovit popoldan je bil včeraj!
Smeh, pristni pogovori in iskrice v očeh so napolnili prostor s čarobno energijo.
Skozi iskrene pogovore in srčne vaje smo ustvarili prostor resnične prisotnosti.
Spoznal sem krasne ljudi in občutek povezanosti je bil res nekaj posebnega!
Domov sem odšel poln navdiha, topline in nasmeha do ušes!
Hvaležen za vsa nova poznanstva.
Lep dan želim,
Matija
Hitri zmenki so zelo zanimiva izkušnja, ki jo priporočam vsakomur. Spoznavamo nove ljudi na popolnoma drugačen način, kot smo ga vajeni iz vsakdanjega življenja. Prepričana sem, da bo tako srečevanje ljudi postalo del našega vsakdana, saj je to za naše okolje inovativen, eleganten in ob primerni organizaciji zelo kvaliteten in zanimiv način za vzpostavljanje stikov, tako zasebnih kot celo poslovnih. - Elda, 39 let
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Prijetno, zabavno, sproščeno.
Predvsem to, sproščeno. Vzdušje, ki prežene tisto malo treme in napetosti. Različni, prijetni udeleženci, polni dobre volje, v iskanju ljubezni.
Ob slovesu je samozavest močnejša in svet malenkost lepši.
Hvala za Ninki za vzpodbudo in iskrivo dobro voljo.
To nedeljo sem se udeležil pohoda na Lubnik – bilo je čudovito! Odlična družba, prijazni vodiči in animatorji so poskrbeli za nepozabno izkušnjo. Zelo sem užival in se bom z veseljem še udeležil vaših dogodkov, saj so odlično organizirani in vedno obdani s prijetnimi ljudmi.
Hvala in lep pozdrav
Iskrena hvala za lepo organiziranost, sposobnost pričarati sproščeno vzdušje. Sama sem se imela zelo lepo in z veseljem se bom še udeležila pohodov z vašo ekipo. - Jana, 38 let
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.