
Prijetno, zabavno, sproščeno.
Predvsem to, sproščeno. Vzdušje, ki prežene tisto malo treme in napetosti. Različni, prijetni udeleženci, polni dobre volje, v iskanju ljubezni.
Ob slovesu je samozavest močnejša in svet malenkost lepši.
Hvala za Ninki za vzpodbudo in iskrivo dobro voljo.
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
Česa podobnega sem se udeležila prvič in res ne vedela kaj pričakovati. Prijetno sem bila presenečena, kako je sproščenost zrastla že po prvem uvodnem krogu. K temu je gotovo doprinesla tudi sproščenost in naravnost Ninke, ki je dogodek vodila.
Všeč so mi bila vprašanja, ki so bila poglobljena in si res lahko zaznal prostor iz katerega oseba prihaja ter da so vsi dobili prostor za besedo.
Format daje ravno dovolj prostora, da lahko začutiš ali je kje potencial za kaj več ali ne. Pa še fajn smo se imeli, nasmejali, podružili.
Dogodek sem že priporočila svoji mami in ga bom gotovo še komu. Hvala
Draga Ninka,
tole je bila zelo dragocena izkušnja. Glede na to, da smo se dobili prvič in govorili o temah, ki niso najlažje in so nas vsakega na svoj način zaznamovale, je bilo vzdušje odprto, iskreno in zdravilno.
Presenečena sem bila, koliko znanja in izkušenj je dodal vsak s svojo zgodbo.
Počutila sem se sprejeto.
Res dober občutek je biti med ljudmi, ki razumejo o čem govoriš.
Bilo je iskreno, pristno, z globino, podprto z znanjem toksičnih odnosov hkrati pa si znala v pravem trenutku vnesti lahkotnost.
Hvala ti.
Pozdravljena,
Hitri zmenki so zakon, res prijetno spoznavanje fantov. Priporočam.
Lp
Klementina
Bom začela na koncu.
Na terasi, ob svečkah in prijetni glasbi smo preživljali še zadnje trenutke skupaj in izmenjevali vtise. Vsak je strmel predse, v svoje pismo, ki ga je prejel od Ninke….trenutek tišine, trenutek, ki ti vzame sapo…trenutek, ko začutiš, da je nekomu res mar zate. Skrbno izbrane besede so nežno božale dušo. Čas je bil, da gremo vsak na svoje, a ne bi imela nič proti, če bi se lahko še nekaj časa družili.
Še pred nekaj urami smo stopili v prijetno sobico kot popolni tujci…edina oseba, ki smo jo poznali, je bila gostiteljica, topla in nasmejana. Njena prijazna dobrodošlica je razblinila še tisti kanček treme, ki sem ga prinesla s sabo.
Kaj hitro smo preko pogovorov začutili vibracijo podobnega duha, podobnih mišljenj, zgodb in občutkov….občutek, kot da si nekje, kjer si sprejet, viden, slišan, brez obsojanja…med »svojimi« ljudmi….a jih niti ne poznaš.
Čutiti pa je bilo »rdečo nit«, ki nas je povezovala. Zabavni trenutki ena na ena so nas popeljali v globine spoznavanja. Lahko rečem, da mi je bil prav vsak sogovornik prijeten, zanimiv, unikaten in je prinesel kanček sebe v mozaik tega druženja. Hvaležna sem za vsak trenutek, ki sem ga lahko delila z njimi in spoznavala širine in globine posameznikov.
In končam na začetku….na začetku nečesa novega. Ne vem, kaj bo, vem pa, da sem vesela, da sem zbrala pogum in se udeležila tega dogodka, kjer sem spoznala veliko prijetnih ljudi in se zabavala ob druženju z njimi.
Hvala Ninki za čudovito izpeljan dogodek in za njeno srčnost, s katero se nas je dotaknila.
In hvala življenju, ki piše nove zgodbe.
Tjaša
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Ob sobotah rada grem na tečaj standardnih plesov – tam sem spoznala res super ljudi, skupaj se nasmejimo, zaplešemo in uživamo v glasbi. Domov se vedno vračam z lahkim korakom in dobrimi občutki za cel teden.
Se že veselim naslednega plesa,
Metka
Ninka, pozdravljeni,
To je bil moj prvi tovrsten dogodek, daleč ven iz cone udobja in presenečeno sem ugotovila, da vse izjave, ki sem ji o dogodku poslušala pred prijavo, zelo držijo. Sproščeno vzdušje med popolnimi neznanci, brez prisile, brez nekega nujnega motiva po iskanju partnerja, temveč dogodek, ki je mnogo več kot to – deljenje zgodb, izkušenj posameznikov, ki se ujemajo v letih, osnovnih vrednotah in življenjskem slogu. Uvid v razmišljanje nasprotnega spola. Neprisiljeno druženje in vaje v parih. Zelo priporočam vsakemu, ki si želi nekaj več, ki želi izvedeti, kaj se skriva pod površino. Skozi zgodbe drugih pa pravzaprav spoznavamo tudi sebe.
Vsega tega pa ne bi bilo brez vas, ki svoje delo obvladate vrhunsko in se vaša pozitivna energija in sproščenost že na vratih prenese na vse prisotne.
Hvala za čudovito izkušnjo.
Lp,
Petra
Situacija s korono nas je prisilila, da se moramo spoznavati samo še preko spleta in vaša storitev MATCH mi je zato v tem času ohranjala upanje v lepši jutri. :) Spoznala sem kar nekaj moških, zato danes še toliko bolj vem, kaj si želim. Naj namignem - je pa to eden izmed teh moških. Po tiho sem prepričana, da iz te moke še bo kruha. Takega res dobrega kruha! ;) - Klavdi, 42 let
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.