
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Ninka lepo pozdravljena,
meni je bila včerajšnja delavnica zelo všeč. V prvem delu ko smo čistili družinsko deblo in vzorce, sem postala lahkotnejša, kot da bi si zmanjšala težo v nahrbtniku, ozavestila določene vzorce in dobila orodje s katerimi jih lahko počistim.
V drugem delu pa sem bila zelo pozitivno presenečena kako sproščeno sem se lahko s pomočjo kartic pogovarjala z ljudmi, ki sem jih prvič videla, pa čeprav sem bolj sramežljive narave. Neverjetno kakšne globine smo odpirali pa mi pri tem ni bilo prav nič neprijetno, prav nasprotno počutila sem se prijetno in sproščeno.
Želim ti lep dan...
Lp, Alja
Organizacija je profesionalna in vse gladko in dostojanstveno teče.
Čeprav sem se dolgo odločala mi ni žal, da sem prešla notranje upore in sem spoznala 12 moških sogovornikov iz različnih krajev Slovenije.
Vsem nam je bila skupna želja spoznati osebo s katero bi lahko živeli v harmoniji dvojine.
Vredno si je dati priložnost za nove izkušnje.
Hvala Ninka, da nam jih omogočaš!
Lp Tanja
Pozdravljena,
Hitri zmenki so zakon, res prijetno spoznavanje fantov. Priporočam.
Lp
Klementina
Ninka, pozdravljeni,
To je bil moj prvi tovrsten dogodek, daleč ven iz cone udobja in presenečeno sem ugotovila, da vse izjave, ki sem ji o dogodku poslušala pred prijavo, zelo držijo. Sproščeno vzdušje med popolnimi neznanci, brez prisile, brez nekega nujnega motiva po iskanju partnerja, temveč dogodek, ki je mnogo več kot to – deljenje zgodb, izkušenj posameznikov, ki se ujemajo v letih, osnovnih vrednotah in življenjskem slogu. Uvid v razmišljanje nasprotnega spola. Neprisiljeno druženje in vaje v parih. Zelo priporočam vsakemu, ki si želi nekaj več, ki želi izvedeti, kaj se skriva pod površino. Skozi zgodbe drugih pa pravzaprav spoznavamo tudi sebe.
Vsega tega pa ne bi bilo brez vas, ki svoje delo obvladate vrhunsko in se vaša pozitivna energija in sproščenost že na vratih prenese na vse prisotne.
Hvala za čudovito izkušnjo.
Lp,
Petra
Hello,
I think it was very well organized, all the explanations were clear.
And no issues for non-slovenian people like me.
Only thing is, 7 minute seems really too short, time really fly...
Stefano
Na dogodek šla čisto brez pričakovanj, je pa bila to zame najboljša odločitev, ki sem jo sprejela.
Vse kaže na to, da je že v prvo ratalo in mi ne bo treba več z vami, družbo za v hribe bom pa imela - no pa še za kaj več upam. :)
Res priporočam tistim ki oklevajo.
Metka
Pogovornih večerov se udeležujem z veseljem. Vedno si rad vzamem čas za pogovor s skupinico samskih, ki so mi prav prirasli k srcu. Tudi moderatorka je odlična v povezovanju naših pogovorov. Odkar obiskujem te dogodke, mi je jasnih veliko več stvari o sebi. In seveda drugih, ki jih vsakič bolj spoznavam. - Aleš, 32 let
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Iskrena hvala za lepo organiziranost, sposobnost pričarati sproščeno vzdušje. Sama sem se imela zelo lepo in z veseljem se bom še udeležila pohodov z vašo ekipo. - Jana, 38 let
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.