
Draga Ninka,
iskrena hvala za vrhunsko izvedbo dogodka. Tematska vprašanja so bila odlično zastavljena in so lepo spodbudila pogovor.
Počutil sem se odlično, navdušila pa me je tudi raznolikost udeleženk na dogodku. Vzdušje je bilo prijetno, sproščeno in polno dobre energije.
Želim ti vse dobro in še veliko uspešno izpeljanih dogodkov!
Lep pozdrav,
Boštjan
Bom začela na koncu.
Na terasi, ob svečkah in prijetni glasbi smo preživljali še zadnje trenutke skupaj in izmenjevali vtise. Vsak je strmel predse, v svoje pismo, ki ga je prejel od Ninke….trenutek tišine, trenutek, ki ti vzame sapo…trenutek, ko začutiš, da je nekomu res mar zate. Skrbno izbrane besede so nežno božale dušo. Čas je bil, da gremo vsak na svoje, a ne bi imela nič proti, če bi se lahko še nekaj časa družili.
Še pred nekaj urami smo stopili v prijetno sobico kot popolni tujci…edina oseba, ki smo jo poznali, je bila gostiteljica, topla in nasmejana. Njena prijazna dobrodošlica je razblinila še tisti kanček treme, ki sem ga prinesla s sabo.
Kaj hitro smo preko pogovorov začutili vibracijo podobnega duha, podobnih mišljenj, zgodb in občutkov….občutek, kot da si nekje, kjer si sprejet, viden, slišan, brez obsojanja…med »svojimi« ljudmi….a jih niti ne poznaš.
Čutiti pa je bilo »rdečo nit«, ki nas je povezovala. Zabavni trenutki ena na ena so nas popeljali v globine spoznavanja. Lahko rečem, da mi je bil prav vsak sogovornik prijeten, zanimiv, unikaten in je prinesel kanček sebe v mozaik tega druženja. Hvaležna sem za vsak trenutek, ki sem ga lahko delila z njimi in spoznavala širine in globine posameznikov.
In končam na začetku….na začetku nečesa novega. Ne vem, kaj bo, vem pa, da sem vesela, da sem zbrala pogum in se udeležila tega dogodka, kjer sem spoznala veliko prijetnih ljudi in se zabavala ob druženju z njimi.
Hvala Ninki za čudovito izpeljan dogodek in za njeno srčnost, s katero se nas je dotaknila.
In hvala življenju, ki piše nove zgodbe.
Tjaša
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Maldive sem doživela kot nebesa na zemlji. Popoln odklop, prijazni domačini, občutek varnosti in sprejetosti. Še zdaj sem polna prečudovitih vtisov in obogatena za nova prijateljstva. Na samo organizacijo in odzivnost pred potovanjem nimam pripomb. Vse je teklo gladko in po dogovoru. Tudi cena potovanja in storitve na licu mesta se mi zdijo zelo primerne. Jaz sem vsekakor dobila na Maldivih vse kar sem pričakovala in še več. - Irena, 48 let
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
V nedeljo smo bili lahko priče, da je vreme v naravi in ne v glavi :)), pogoji da se imaš lepo, niso odvisni od vremena, ker smo se imeli super oziroma če govorim v svojem imenu zase - imela sem se bombastično, obvezno še pridem. - Karla, 50 let
Hej hej,
prisrčna hvala za edinstven in neponovljiv dogodek.
Vzdušje že samo za našo mizo je bilo od samega začetka fantastično. Odprti ljudje z iskreno željo po dobrem žuru. Ustvarili smo si Viber skupino, da se ponovno podružimo in skupaj še kdaj zažuramo.Sam ambient in kulinarika sta bila na visokem nivoju, kar je dodatno prispevalo k dobremu počutju.
Vsekakor priporočam vsem samskim, da se udeležijo tega edinstvenega dogodka in se vsaj za eno noč počutijo kot kralji in kraljice.
Hvala za srčnost,
Nataša
Če rad plešeš, pa ti manjka družba in bi rad spoznal še nove prijatelje so plesi za samske prava rešitev. Na plesih se oblikujejo večje družbe ljudi, takih, ki jih druži ples. Tako da je to samo plus za nas samske! - Gregor, 38 let
Pri samem dogodku sem zelo uživala, se nasmejala v dobri družbi in spoznala veliko novih, zanimivih ljudi. Na zabaven in sproščen način pa sem pri kvizu izvedela še kakšna zabavna dejstva, o katerih se mi prej niti "sanjalo" ni. :) Pohvalila bi tudi odlično vodenje celotnega večera in dober ambient! - Maša
Moje iskreno mnenje je samo pozitivno.
Ob prihodu je trema hitro izginija, vsaj smo vsi na istem...
Vse lepo organizirano, vodeno, sproščeno...
Všeč mi je, da lahko na enem mestu, v kratkem času, spoznaš veliko prijetnih ljudi, začutiš energijo...
Zelo priporočam vsem, ki se še odločate!
Hvaležna za tole izkušnjo.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.