
Moje iskreno mnenje je samo pozitivno.
Ob prihodu je trema hitro izginija, vsaj smo vsi na istem...
Vse lepo organizirano, vodeno, sproščeno...
Všeč mi je, da lahko na enem mestu, v kratkem času, spoznaš veliko prijetnih ljudi, začutiš energijo...
Zelo priporočam vsem, ki se še odločate!
Hvaležna za tole izkušnjo.
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Pozdravljena,
Hitri zmenki so zakon, res prijetno spoznavanje fantov. Priporočam.
Lp
Klementina
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Pozdravljena,
počutil sem se fajn, najbolj všeč so mi skupinski pogovori , ki se mi zdi kot skupinska psihoterapija in pa izkušnje drugih ljudi, da vidim, da nisem edini, ki sem imel probleme v odnosih. Zanimive so pa tudi vaje v parih, kjer pa tudi kar zmankuje časa za še kakšen dodaten pogovor.
Je pa ta dogodek ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih zame najboljši dogodek in bi ga priporočil tudi ostalim.
Lep pozdrav,
Boris
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Vsekakor bi priporočal samskim taka druženja, več kot se družiš, večjo možnost imaš spoznat nekoga s podobnimi cilji. Čakat doma, da kaj pade iz neba je najslabša pot do cilja.
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Česa podobnega sem se udeležila prvič in res ne vedela kaj pričakovati. Prijetno sem bila presenečena, kako je sproščenost zrastla že po prvem uvodnem krogu. K temu je gotovo doprinesla tudi sproščenost in naravnost Ninke, ki je dogodek vodila.
Všeč so mi bila vprašanja, ki so bila poglobljena in si res lahko zaznal prostor iz katerega oseba prihaja ter da so vsi dobili prostor za besedo.
Format daje ravno dovolj prostora, da lahko začutiš ali je kje potencial za kaj več ali ne. Pa še fajn smo se imeli, nasmejali, podružili.
Dogodek sem že priporočila svoji mami in ga bom gotovo še komu. Hvala
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.