
Ninka ponuja veliko možnosti iskanja sorodne duše, spoznavanja novih ljudi in sebe ter povezovanja na podlagi različnih kriterijev. Izmed vseh ponujenih možnosti, me je pogovor o odnosih v skupini 20-ih, najbolj pritegnil (dogodek ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih).
Ninka je res skrbno izbrala skupino in že na začetku našega srečanja je bilo vzdušje odlično.
Začetna sprostitvena vprašanja in naši odgovori so jasno pokazali, da imamo veliko skupnih točk. Naša sodelovanja so se prepletala, dopolnjevala in poglabljala. Čas je tako hitro tekel, da sem bila prav presenečena, da je že minil čas za diskusijo.
Po odmoru smo seveda nadaljevali. Tokrat malo drugače, v parih, z menjavo in obilo zanimivih nalog. Izvedbe so nas nasmejale, povezale in res se je pokazalo tako ujemanje kot tudi nekaj smernic razmišljanja, želja in pričakovanj. Tudi ta del srečanja je prehitro minil.
V krogu smo podali zaključne misli, vtise srečanja in verjamem v to, da smo vsi našli nekoga s katerim si želimo nadaljevati in poglabljati odnos.
Vsekakor se mi tak način spoznavanja zdi odlična priložnost.
Z vnaprej skrbno izbrano skupino, strokovno podkovanimi nadaljnjimi aktivnostmi, v sproščenem vzdušju je res lažje najti sorodno dušo.
Ninka, hvala ti za to priložnost in izkušnjo.
Poleg tega, da sem na srečanju spoznala osebo, ki si jo želim še bolje spoznati, sem tudi spoznala nekaj novega o sebi.
Predvsem pa vem, da nas je veliko takih, ki nam partnerski odnos veliko pomeni in smo se pripravljeni za razvoj in ohranitev tudi potruditi.
Veliko ljubezni,
LoTi
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Prisrčna hvala za organizacijo dogodkov za samske, saj je čas, ko ni nikjer mogoče spoznavati novih ljudi.
Včeraj sem se počutila zelo prijetno, brez pričakovanj. Prišla sem se družit z moškimi in ženskami, uživat, najbolj me je pa pritegnil ples, kjer sem neizmerno uživala. Veliko moških je reklo, da zelo radi plešejo, ko pa smo začeli s plesom, so vsi zginili. Nisem se pustila motiti in sem uživala.
Odličen plesni učitelj, zato se bom pridružila še kakšnemu tečaju.
Pri spoznavanju mi je všeč, ker je samo nekaj minut, tako da nisi obremenjen, če s katerim ne vzpostaviš dobre komunikacije.
Dogodek bi priporočila tudi ostalim samskim. Dogodek mi je prinesel izkušnjo, da sem popolnoma sproščena med pogovorom, saj se naučiš komunicirati z različnimi moškim, kar v privatnem življenju ne počnem. Zanimivi so pogledi na življenje moških, saj le redko slišim mnenja.
Vsekakor danes vedno bolj potrebujemo take dogodke.
Izkušnja v živo je super, saj začutiš energijo in ne zgubljaš časa z dopisovanjem.
Posebna pohvala organizatorki Ninki in plesnemu učitelju Boru.
Draga Ninka,
Hvala vam za vse, super ste.
Dobro poslanstvo opravljate, samo tako naprej in iskrene čestitke, da ste zdržala tempo že toliko let.
V bistvu gradite osebno odgovornost posameznika do dobrega počutja in sreče, kar je velik prispevek tudi k družbeni odgovornosti.
Kajti srečen človek je pomemben prispevek za zdravo in srečno družbo.
Bravo in hvala za vse.
Lp,
Anita
Če si sam, ne oklevaj! Izkoristi čas za nova poznanstva, prijateljstva mogoče najdeš tudi ljubezen svojega življenja! - Suzana, 37 let
Tale dogodek za samske IZLET V HRIBE dela in bo delal en kup zadovoljnih ljudi in bo noro rastel. Vse več bo povpraševanja s strani samskih. Tudi za tiste, ki ne iščejo resne zveze, je izlet top športen dan! - Mitja, 42 let
Živijo Ninka,
Odlično organizirana žurka "80", dobra družba in prekrasno vzdušje ob glasbi in plesu.
Pozdrav, Roman
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Na ta dogodek sem prišla drugič, saj iz izkušenj vem, da ima smisel. Pred leti, ko sem bila prvič, sem spoznala simpatijo, ki se je razvilo v vezo za leto in pol. Bila je lepa izkušnja, imela sva se lepo. Vendar zaradi res velike razdalje in še dodatno zaradi službenih obveznosti, je bilo to vezo težko nadaljevati. A ostala sva prijatelja.
Zato se niti malo nisem obotavljala, da ponovno pridem na hitre zmenke. Spoznala sem nekaj zanimivih sogovornikov in takrat gre čas enostavno prehitro, hja, se pa tudi zgodi, da sogovornik ni ravno na tvoji frekvenci in potem že malce čakaš na zvonec - enako je tudi v vsakdanjem življenju in na tudi na to je treba računati na takšnih dogodkih.
Pri obkrožanju simpatije za vzajemni kontakt sem se odločala za fante, ob katerem sem začutila mir, fante, ki so umirjeno govorili, znali poslušati in z interesom kaj vprašati. Fante, ki so se samo hvalisali in samo govorili o sebi v superlativih, enostavno nisem obkrožila. Zato tukaj morda nasvet za fante, da to ni ravno najboljša strategija. Pravtako ne mlahav stisk rok, pogled stran ali dol, vprašanja o sexu in neokusne šale na to temo.
Pogostitev, ki je bila med pavzo, je bila zelo okusna, bila je izbira tako za mesojedce, kot za vegetarijance. Na voljo je bila voda, ledeni čaj, šampanjec.
Tečaj Bachate, ki ga je vodila Katarina, je bil zelo fajni, saj je znala zelo dobro učiti koreografijo.
Skratka: imela sem se res lepo, sproščeno in v kolikor tokrat ne dobim ujemanja, zagotovo spet pridem. Spoznavanje preko spoznavnih portalov in aplikacij za mene ne pride v upoštev, saj v živo lažje začutiš sogovornika, čutiš stisk rok, mimiko, pogled v oči.
Ta dogodek sem vedno z navdušenjem priporočala drugim, znankam, prijateljem. In ga še bom :)
Nasvet zate: Zaenkrat nimam kaj dodat :) razen: samo tako naprej.
Vse dobro, Jasmina
Organizacija je profesionalna in vse gladko in dostojanstveno teče.
Čeprav sem se dolgo odločala mi ni žal, da sem prešla notranje upore in sem spoznala 12 moških sogovornikov iz različnih krajev Slovenije.
Vsem nam je bila skupna želja spoznati osebo s katero bi lahko živeli v harmoniji dvojine.
Vredno si je dati priložnost za nove izkušnje.
Hvala Ninka, da nam jih omogočaš!
Lp Tanja
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.