
Ninka lepo pozdravljena,
meni je bila včerajšnja delavnica zelo všeč. V prvem delu ko smo čistili družinsko deblo in vzorce, sem postala lahkotnejša, kot da bi si zmanjšala težo v nahrbtniku, ozavestila določene vzorce in dobila orodje s katerimi jih lahko počistim.
V drugem delu pa sem bila zelo pozitivno presenečena kako sproščeno sem se lahko s pomočjo kartic pogovarjala z ljudmi, ki sem jih prvič videla, pa čeprav sem bolj sramežljive narave. Neverjetno kakšne globine smo odpirali pa mi pri tem ni bilo prav nič neprijetno, prav nasprotno počutila sem se prijetno in sproščeno.
Želim ti lep dan...
Lp, Alja
Ples je najbolj eleganten način za spoznavanje ljudi. Čutiš premikanje, dotike, energijo, vonj... Če ti oseba ustreza, ti je jasno zelo hitro. :) - Darja, 53 let
Bilo je čudovito, vse je štimalo, glasba, vzdušje, hrana. Že dolgo nisem toliko plesala in spet spoznala nove prijatelje. Krasna noč, dobra organizacija. Hvala Ninka in Srečno tudi tebi! - Gordana, 46 let
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Silvestrovanje je bilo super...uzivala sem v spoznavanju novih ljudi, plesu in zanimivih igricah. Glede na to, da je bil to prvi obisk dogodka za samske sem pozitivno presenecena:). Spoznala sem kar nekaj prijetnih ljudi. Ze dolgo nisem žurala tako dolgo v noc oz. v zgodnje jutro. :) - Janja, 45 let
Na plesnih zmenkih je bilo super. Naplesali smo se, z velikimi pa smo postali tudi prava družba, ki sedaj obiskuje različne plesne večere po Sloveniji. Poleg tega pa sta se na tem tečaju spoznala tudi Andreja in Tomaž, ki sta sedaj že srečno poročena. - Tjaša, 34 let
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
Tale dogodek za samske IZLET V HRIBE dela in bo delal en kup zadovoljnih ljudi in bo noro rastel. Vse več bo povpraševanja s strani samskih. Tudi za tiste, ki ne iščejo resne zveze, je izlet top športen dan! - Mitja, 42 let
Na ta dogodek sem prišla drugič, saj iz izkušenj vem, da ima smisel. Pred leti, ko sem bila prvič, sem spoznala simpatijo, ki se je razvilo v vezo za leto in pol. Bila je lepa izkušnja, imela sva se lepo. Vendar zaradi res velike razdalje in še dodatno zaradi službenih obveznosti, je bilo to vezo težko nadaljevati. A ostala sva prijatelja.
Zato se niti malo nisem obotavljala, da ponovno pridem na hitre zmenke. Spoznala sem nekaj zanimivih sogovornikov in takrat gre čas enostavno prehitro, hja, se pa tudi zgodi, da sogovornik ni ravno na tvoji frekvenci in potem že malce čakaš na zvonec - enako je tudi v vsakdanjem življenju in na tudi na to je treba računati na takšnih dogodkih.
Pri obkrožanju simpatije za vzajemni kontakt sem se odločala za fante, ob katerem sem začutila mir, fante, ki so umirjeno govorili, znali poslušati in z interesom kaj vprašati. Fante, ki so se samo hvalisali in samo govorili o sebi v superlativih, enostavno nisem obkrožila. Zato tukaj morda nasvet za fante, da to ni ravno najboljša strategija. Pravtako ne mlahav stisk rok, pogled stran ali dol, vprašanja o sexu in neokusne šale na to temo.
Pogostitev, ki je bila med pavzo, je bila zelo okusna, bila je izbira tako za mesojedce, kot za vegetarijance. Na voljo je bila voda, ledeni čaj, šampanjec.
Tečaj Bachate, ki ga je vodila Katarina, je bil zelo fajni, saj je znala zelo dobro učiti koreografijo.
Skratka: imela sem se res lepo, sproščeno in v kolikor tokrat ne dobim ujemanja, zagotovo spet pridem. Spoznavanje preko spoznavnih portalov in aplikacij za mene ne pride v upoštev, saj v živo lažje začutiš sogovornika, čutiš stisk rok, mimiko, pogled v oči.
Ta dogodek sem vedno z navdušenjem priporočala drugim, znankam, prijateljem. In ga še bom :)
Nasvet zate: Zaenkrat nimam kaj dodat :) razen: samo tako naprej.
Vse dobro, Jasmina
Pozdravljena,
Hitri zmenki so zakon, res prijetno spoznavanje fantov. Priporočam.
Lp
Klementina
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.