
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
Na dogodek "ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih" sem se prijavila v želji, da spoznam podobne ljudi, ki jih življenje premetava in odnosi znova in znova preizkušajo. Z velikim cmokom v grlu sem vstopila v prostor, že dolgo mi ni bilo tako težko. A Ninkina sproščenost in prijetnost zbranih sta me navdali z veliko mero zaupanja in zanimanja.
Zelo rada se pogovarjam o odnosih in tokrat je pogovor stekel s popolnimi neznanci, od katerih jih je bila polovica moških. Zanimivo mi je bilo prisluhniti mislim drugih, zanimivo je bilo slišati drugi spol, v drugem delu je bilo zabavno z njim sodelovati. Začutila sem, kako se vrača energija medsebojnega sodelovanja in zaupanja; na tak način bi se lahko pogovarjala vsak teden.
Draga Ninka, hvala za prečudovito vzdušje z zelo zanimivimi in prijetnimi ljudmi.
Dogodek "ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih" me je navdušil. Kakor sem se težko zanj odločila, tako sem se mu potem tudi prepustila. Zelo prijetni ljudje, avtentična voditeljica Ninka in zanimive teme pogovorov. Vsi so mi bili prijetni, res me niti eden od prisotnih ni zmotil.
Draga Ninka, iz srca hvala za zelo prijetno izkušnjo. Vesela sem, da sem vstopila v svet takšnih ljudi in takšnih dogodkov.
Polona
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Včerajšnji dalmatinski večer je bil res čudovit! Skoraj vsi smo bili oblečeni v belo, kar je ustvarilo še lepše vzdušje. Sprva mi je bilo malo nelagodno priti, saj nisem vedela, kaj pričakovati. Ampak, ko sem videla, kako enostavno in zabavno je spoznavati nove ljudi, so vsi dvomi izginili.
Spoznala sem toliko zanimivih in prijetnih ljudi, da sem komaj sledila vsem pogovorom in dogajanju skozi cel dogodek.
Teh srečanj za samske res manjka, ker so tako dragocena priložnost za pristno spoznavanje, veliko boljša kot klepetanje prek spleta.
Hvala vam. Resnično sem uživala in upam, da bo še več takšnih dogodkov v prihodnje!
Jana, 35 let
Živijo,
to je bila moja prva izkušnja s Shappinimi potovanji in moram reči, da sem bila pozitivno presenečena in mislim, da bom od sedaj naprej potovala z vami.
Program je super, poln doživetij, ki ti še dolgo ostanejo v spominu. Pohvalila bi tudi oba vodnika, Braneta in Niksa, ki sta nam postregla s strokovnimi informacijami, poskrbela pa tudi za animacijo in zabavo...res sta carja :):) :)
Skratka super potovanje in definitivno se vam še kje pridružim :)
Lep pozdrav celi ekipi.
Sabina
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Prisrčna hvala za organizacijo dogodkov za samske, saj je čas, ko ni nikjer mogoče spoznavati novih ljudi.
Včeraj sem se počutila zelo prijetno, brez pričakovanj. Prišla sem se družit z moškimi in ženskami, uživat, najbolj me je pa pritegnil ples, kjer sem neizmerno uživala. Veliko moških je reklo, da zelo radi plešejo, ko pa smo začeli s plesom, so vsi zginili. Nisem se pustila motiti in sem uživala.
Odličen plesni učitelj, zato se bom pridružila še kakšnemu tečaju.
Pri spoznavanju mi je všeč, ker je samo nekaj minut, tako da nisi obremenjen, če s katerim ne vzpostaviš dobre komunikacije.
Dogodek bi priporočila tudi ostalim samskim. Dogodek mi je prinesel izkušnjo, da sem popolnoma sproščena med pogovorom, saj se naučiš komunicirati z različnimi moškim, kar v privatnem življenju ne počnem. Zanimivi so pogledi na življenje moških, saj le redko slišim mnenja.
Vsekakor danes vedno bolj potrebujemo take dogodke.
Izkušnja v živo je super, saj začutiš energijo in ne zgubljaš časa z dopisovanjem.
Posebna pohvala organizatorki Ninki in plesnemu učitelju Boru.
Hello,
I think it was very well organized, all the explanations were clear.
And no issues for non-slovenian people like me.
Only thing is, 7 minute seems really too short, time really fly...
Stefano
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
Draga Ninka,
iskrena hvala za vrhunsko izvedbo dogodka. Tematska vprašanja so bila odlično zastavljena in so lepo spodbudila pogovor.
Počutil sem se odlično, navdušila pa me je tudi raznolikost udeleženk na dogodku. Vzdušje je bilo prijetno, sproščeno in polno dobre energije.
Želim ti vse dobro in še veliko uspešno izpeljanih dogodkov!
Lep pozdrav,
Boštjan
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.