
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Hello,
I think it was very well organized, all the explanations were clear.
And no issues for non-slovenian people like me.
Only thing is, 7 minute seems really too short, time really fly...
Stefano
Na dogodek "ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih" sem se prijavila v želji, da spoznam podobne ljudi, ki jih življenje premetava in odnosi znova in znova preizkušajo. Z velikim cmokom v grlu sem vstopila v prostor, že dolgo mi ni bilo tako težko. A Ninkina sproščenost in prijetnost zbranih sta me navdali z veliko mero zaupanja in zanimanja.
Zelo rada se pogovarjam o odnosih in tokrat je pogovor stekel s popolnimi neznanci, od katerih jih je bila polovica moških. Zanimivo mi je bilo prisluhniti mislim drugih, zanimivo je bilo slišati drugi spol, v drugem delu je bilo zabavno z njim sodelovati. Začutila sem, kako se vrača energija medsebojnega sodelovanja in zaupanja; na tak način bi se lahko pogovarjala vsak teden.
Draga Ninka, hvala za prečudovito vzdušje z zelo zanimivimi in prijetnimi ljudmi.
Dogodek "ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih" me je navdušil. Kakor sem se težko zanj odločila, tako sem se mu potem tudi prepustila. Zelo prijetni ljudje, avtentična voditeljica Ninka in zanimive teme pogovorov. Vsi so mi bili prijetni, res me niti eden od prisotnih ni zmotil.
Draga Ninka, iz srca hvala za zelo prijetno izkušnjo. Vesela sem, da sem vstopila v svet takšnih ljudi in takšnih dogodkov.
Polona
Pozdravljena,
počutil sem se fajn, najbolj všeč so mi skupinski pogovori , ki se mi zdi kot skupinska psihoterapija in pa izkušnje drugih ljudi, da vidim, da nisem edini, ki sem imel probleme v odnosih. Zanimive so pa tudi vaje v parih, kjer pa tudi kar zmankuje časa za še kakšen dodaten pogovor.
Je pa ta dogodek ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih zame najboljši dogodek in bi ga priporočil tudi ostalim.
Lep pozdrav,
Boris
Ninka lepo pozdravljena,
meni je bila včerajšnja delavnica zelo všeč. V prvem delu ko smo čistili družinsko deblo in vzorce, sem postala lahkotnejša, kot da bi si zmanjšala težo v nahrbtniku, ozavestila določene vzorce in dobila orodje s katerimi jih lahko počistim.
V drugem delu pa sem bila zelo pozitivno presenečena kako sproščeno sem se lahko s pomočjo kartic pogovarjala z ljudmi, ki sem jih prvič videla, pa čeprav sem bolj sramežljive narave. Neverjetno kakšne globine smo odpirali pa mi pri tem ni bilo prav nič neprijetno, prav nasprotno počutila sem se prijetno in sproščeno.
Želim ti lep dan...
Lp, Alja
Hitri zmenki so zelo zanimiva izkušnja, ki jo priporočam vsakomur. Spoznavamo nove ljudi na popolnoma drugačen način, kot smo ga vajeni iz vsakdanjega življenja. Prepričana sem, da bo tako srečevanje ljudi postalo del našega vsakdana, saj je to za naše okolje inovativen, eleganten in ob primerni organizaciji zelo kvaliteten in zanimiv način za vzpostavljanje stikov, tako zasebnih kot celo poslovnih. - Elda, 39 let
Draga Ninka,
se ti zahvaljujem za skrb. Včerajšnji dogodek me je pritegnil zaradi vsebine in pogovorov in je v tem pogledu povsem oz. več kot izpolnil moja pričakovanja.
Glede dam lahko rečem, da je bil izbor zelo primeren.
Mislim, da bi se skoraj s katerokoli lahko pogovarjal in povezal.
LP,
Uroš
Če si sam, ne oklevaj! Izkoristi čas za nova poznanstva, prijateljstva mogoče najdeš tudi ljubezen svojega življenja! - Suzana, 37 let
Hojla Ninka!
Hitri zmenki so luštna aktivnost, na katero ne smeš oditi s pričakovanji, saj vedno presenetijo, tudi povratnike. Če že ne pride do iskrenja, se veliko naučiš o sebi, drugih, malo širiš obzorje in skleneš zanimiva znanstva. Marsikdo obrusi tudi veščine osvajanja, predvsem pa komuniciranja. Prednost pred spletom? Omikanost. Večer se vedno zaključi v prijetni vibri.
Pozdravček,
Ana
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.