
Na plesnih zmenkih je bilo super. Naplesali smo se, z velikimi pa smo postali tudi prava družba, ki sedaj obiskuje različne plesne večere po Sloveniji. Poleg tega pa sta se na tem tečaju spoznala tudi Andreja in Tomaž, ki sta sedaj že srečno poročena. - Tjaša, 34 let
Moje iskreno mnenje je samo pozitivno.
Ob prihodu je trema hitro izginija, vsaj smo vsi na istem...
Vse lepo organizirano, vodeno, sproščeno...
Všeč mi je, da lahko na enem mestu, v kratkem času, spoznaš veliko prijetnih ljudi, začutiš energijo...
Zelo priporočam vsem, ki se še odločate!
Hvaležna za tole izkušnjo.
Tale dogodek za samske IZLET V HRIBE dela in bo delal en kup zadovoljnih ljudi in bo noro rastel. Vse več bo povpraševanja s strani samskih. Tudi za tiste, ki ne iščejo resne zveze, je izlet top športen dan! - Mitja, 42 let
Ninka meni je bilo lepooo. Tudi daljša pot ni bila nič moteča. Dokaz, da zmorem. Nič se z ničemer ne obremenjujem, vesela sem, da res tako občutim. Klepet z prisotnimi pa doprinese nove energije v tvoja občutja....
Luštn, še bom šla, obožujem naravo, če jo doživljaš pa s sorodno čutečimi, pa še toliko lepš...
Hvala in lep pozdrav
Hojla Ninka!
Hitri zmenki so luštna aktivnost, na katero ne smeš oditi s pričakovanji, saj vedno presenetijo, tudi povratnike. Če že ne pride do iskrenja, se veliko naučiš o sebi, drugih, malo širiš obzorje in skleneš zanimiva znanstva. Marsikdo obrusi tudi veščine osvajanja, predvsem pa komuniciranja. Prednost pred spletom? Omikanost. Večer se vedno zaključi v prijetni vibri.
Pozdravček,
Ana
Situacija s korono nas je prisilila, da se moramo spoznavati samo še preko spleta in vaša storitev MATCH mi je zato v tem času ohranjala upanje v lepši jutri. :) Spoznala sem kar nekaj moških, zato danes še toliko bolj vem, kaj si želim. Naj namignem - je pa to eden izmed teh moških. Po tiho sem prepričana, da iz te moke še bo kruha. Takega res dobrega kruha! ;) - Klavdi, 42 let
Včerajšnji dalmatinski večer je bil res čudovit! Skoraj vsi smo bili oblečeni v belo, kar je ustvarilo še lepše vzdušje. Sprva mi je bilo malo nelagodno priti, saj nisem vedela, kaj pričakovati. Ampak, ko sem videla, kako enostavno in zabavno je spoznavati nove ljudi, so vsi dvomi izginili.
Spoznala sem toliko zanimivih in prijetnih ljudi, da sem komaj sledila vsem pogovorom in dogajanju skozi cel dogodek.
Teh srečanj za samske res manjka, ker so tako dragocena priložnost za pristno spoznavanje, veliko boljša kot klepetanje prek spleta.
Hvala vam. Resnično sem uživala in upam, da bo še več takšnih dogodkov v prihodnje!
Jana, 35 let
Draga Ninka,
iskrena hvala za vrhunsko izvedbo dogodka. Tematska vprašanja so bila odlično zastavljena in so lepo spodbudila pogovor.
Počutil sem se odlično, navdušila pa me je tudi raznolikost udeleženk na dogodku. Vzdušje je bilo prijetno, sproščeno in polno dobre energije.
Želim ti vse dobro in še veliko uspešno izpeljanih dogodkov!
Lep pozdrav,
Boštjan
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Ninka lepo pozdravljena,
meni je bila včerajšnja delavnica zelo všeč. V prvem delu ko smo čistili družinsko deblo in vzorce, sem postala lahkotnejša, kot da bi si zmanjšala težo v nahrbtniku, ozavestila določene vzorce in dobila orodje s katerimi jih lahko počistim.
V drugem delu pa sem bila zelo pozitivno presenečena kako sproščeno sem se lahko s pomočjo kartic pogovarjala z ljudmi, ki sem jih prvič videla, pa čeprav sem bolj sramežljive narave. Neverjetno kakšne globine smo odpirali pa mi pri tem ni bilo prav nič neprijetno, prav nasprotno počutila sem se prijetno in sproščeno.
Želim ti lep dan...
Lp, Alja
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.