
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Naj vam povem, da je plamenček vzplamtel točno na tem dogodku točno zame in mojo izbranko. :) Spoznavne igre so bile odlično zastavljene in res sem vesel, da sem prišel! Poleg tega, da sem spoznal svojo Natašo, sem spoznal še toliko drugih zanimivih in res sproščenih ljudi - celotno vzdušje je bilo res ena A! - Gorazd, 35 let
Ples je najbolj eleganten način za spoznavanje ljudi. Čutiš premikanje, dotike, energijo, vonj... Če ti oseba ustreza, ti je jasno zelo hitro. :) - Darja, 53 let
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Pogovornih večerov se udeležujem z veseljem. Vedno si rad vzamem čas za pogovor s skupinico samskih, ki so mi prav prirasli k srcu. Tudi moderatorka je odlična v povezovanju naših pogovorov. Odkar obiskujem te dogodke, mi je jasnih veliko več stvari o sebi. In seveda drugih, ki jih vsakič bolj spoznavam. - Aleš, 51 let
Prijetno, zabavno, sproščeno.
Predvsem to, sproščeno. Vzdušje, ki prežene tisto malo treme in napetosti. Različni, prijetni udeleženci, polni dobre volje, v iskanju ljubezni.
Ob slovesu je samozavest močnejša in svet malenkost lepši.
Hvala za Ninki za vzpodbudo in iskrivo dobro voljo.
Organizacija je profesionalna in vse gladko in dostojanstveno teče.
Čeprav sem se dolgo odločala mi ni žal, da sem prešla notranje upore in sem spoznala 12 moških sogovornikov iz različnih krajev Slovenije.
Vsem nam je bila skupna želja spoznati osebo s katero bi lahko živeli v harmoniji dvojine.
Vredno si je dati priložnost za nove izkušnje.
Hvala Ninka, da nam jih omogočaš!
Lp Tanja
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Hello,
I think it was very well organized, all the explanations were clear.
And no issues for non-slovenian people like me.
Only thing is, 7 minute seems really too short, time really fly...
Stefano
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.