
Na dogodek šla čisto brez pričakovanj, je pa bila to zame najboljša odločitev, ki sem jo sprejela.
Vse kaže na to, da je že v prvo ratalo in mi ne bo treba več z vami, družbo za v hribe bom pa imela - no pa še za kaj več upam. :)
Res priporočam tistim ki oklevajo.
Metka
Navdušena nad priložnostjo, da sem za kratek čas lahko podoživela svojo brezskrbno mladost. Še vedno me spremlja občutek razigranosti. Hvala Ninka in ekipa! Še se vidimo!
Na izletu sem se počutila enaka med enakimi, vzdušje vedro in spontano, občutila sem povezanost z ljudmi, ki imajo podobno usodo kot jaz. Pohvala organizaciji! - Marjeta
Pozdravljena, Ninka,
dogodek Silvestrovanje za samske je bil eden izmed highlights v mojem življenju.
Top organizacija, odlična hrana, izjemna družba, malček nagajivosti in flirtanja.Prvič sem se odločil, da grem za silvestrovo na tak dogodek med same neznane ljudi. Po glavi se mi je pletla misel, kako bo. Ko sem prišel na dogodek pa … eksplozija!
Prijetno druženje in odlično voden program.Hvala za tak dogodek.
ODLIČNA ZADEVA. Priporočam vsem, da to vsaj enkrat doživijo.Hvala za vse.
Stojan Š.
Organizacija je profesionalna in vse gladko in dostojanstveno teče.
Čeprav sem se dolgo odločala mi ni žal, da sem prešla notranje upore in sem spoznala 12 moških sogovornikov iz različnih krajev Slovenije.
Vsem nam je bila skupna želja spoznati osebo s katero bi lahko živeli v harmoniji dvojine.
Vredno si je dati priložnost za nove izkušnje.
Hvala Ninka, da nam jih omogočaš!
Lp Tanja
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
To nedeljo sem se udeležil pohoda na Lubnik – bilo je čudovito! Odlična družba, prijazni vodiči in animatorji so poskrbeli za nepozabno izkušnjo. Zelo sem užival in se bom z veseljem še udeležil vaših dogodkov, saj so odlično organizirani in vedno obdani s prijetnimi ljudmi.
Hvala in lep pozdrav
Hello,
I think it was very well organized, all the explanations were clear.
And no issues for non-slovenian people like me.
Only thing is, 7 minute seems really too short, time really fly...
Stefano
Pozdravljena,
počutil sem se fajn, najbolj všeč so mi skupinski pogovori , ki se mi zdi kot skupinska psihoterapija in pa izkušnje drugih ljudi, da vidim, da nisem edini, ki sem imel probleme v odnosih. Zanimive so pa tudi vaje v parih, kjer pa tudi kar zmankuje časa za še kakšen dodaten pogovor.
Je pa ta dogodek ŽENSKE & MOŠKI - Iskreno o odnosih zame najboljši dogodek in bi ga priporočil tudi ostalim.
Lep pozdrav,
Boris
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.