
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
Bilo je čudovito, vse je štimalo, glasba, vzdušje, hrana. Že dolgo nisem toliko plesala in spet spoznala nove prijatelje. Krasna noč, dobra organizacija. Hvala Ninka in Srečno tudi tebi! - Gordana, 46 let
To nedeljo sem se udeležil pohoda na Lubnik – bilo je čudovito! Odlična družba, prijazni vodiči in animatorji so poskrbeli za nepozabno izkušnjo. Zelo sem užival in se bom z veseljem še udeležil vaših dogodkov, saj so odlično organizirani in vedno obdani s prijetnimi ljudmi.
Hvala in lep pozdrav
Pri samem dogodku sem zelo uživala, se nasmejala v dobri družbi in spoznala veliko novih, zanimivih ljudi. Na zabaven in sproščen način pa sem pri kvizu izvedela še kakšna zabavna dejstva, o katerih se mi prej niti "sanjalo" ni. :) Pohvalila bi tudi odlično vodenje celotnega večera in dober ambient! - Maša
Hej hej,
prisrčna hvala za edinstven in neponovljiv dogodek.
Vzdušje že samo za našo mizo je bilo od samega začetka fantastično. Odprti ljudje z iskreno željo po dobrem žuru. Ustvarili smo si Viber skupino, da se ponovno podružimo in skupaj še kdaj zažuramo.Sam ambient in kulinarika sta bila na visokem nivoju, kar je dodatno prispevalo k dobremu počutju.
Vsekakor priporočam vsem samskim, da se udeležijo tega edinstvenega dogodka in se vsaj za eno noč počutijo kot kralji in kraljice.
Hvala za srčnost,
Nataša
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Živijo Ninka,
Odlično organizirana žurka "80", dobra družba in prekrasno vzdušje ob glasbi in plesu.
Pozdrav, Roman
Na dogodek šla čisto brez pričakovanj, je pa bila to zame najboljša odločitev, ki sem jo sprejela.
Vse kaže na to, da je že v prvo ratalo in mi ne bo treba več z vami, družbo za v hribe bom pa imela - no pa še za kaj več upam. :)
Res priporočam tistim ki oklevajo.
Metka
Na plesnih zmenkih je bilo super. Naplesali smo se, z velikimi pa smo postali tudi prava družba, ki sedaj obiskuje različne plesne večere po Sloveniji. Poleg tega pa sta se na tem tečaju spoznala tudi Andreja in Tomaž, ki sta sedaj že srečno poročena. - Tjaša, 34 let
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.