
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
Hitri zmenki so zelo zanimiva izkušnja, ki jo priporočam vsakomur. Spoznavamo nove ljudi na popolnoma drugačen način, kot smo ga vajeni iz vsakdanjega življenja. Prepričana sem, da bo tako srečevanje ljudi postalo del našega vsakdana, saj je to za naše okolje inovativen, eleganten in ob primerni organizaciji zelo kvaliteten in zanimiv način za vzpostavljanje stikov, tako zasebnih kot celo poslovnih. - Elda, 39 let
Hojla Ninka!
Hitri zmenki so luštna aktivnost, na katero ne smeš oditi s pričakovanji, saj vedno presenetijo, tudi povratnike. Če že ne pride do iskrenja, se veliko naučiš o sebi, drugih, malo širiš obzorje in skleneš zanimiva znanstva. Marsikdo obrusi tudi veščine osvajanja, predvsem pa komuniciranja. Prednost pred spletom? Omikanost. Večer se vedno zaključi v prijetni vibri.
Pozdravček,
Ana
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
Vse je šlo tako hitro mimo, da me je jutranja ura kar presenetila. :) Super ste to pripravili! Z družbo iz dogodka smo se ravnokar dogovorili za skupno smučanje čez mejo. - Miha, 33 let
Moje iskreno mnenje je samo pozitivno.
Ob prihodu je trema hitro izginija, vsaj smo vsi na istem...
Vse lepo organizirano, vodeno, sproščeno...
Všeč mi je, da lahko na enem mestu, v kratkem času, spoznaš veliko prijetnih ljudi, začutiš energijo...
Zelo priporočam vsem, ki se še odločate!
Hvaležna za tole izkušnjo.
Če si sam, ne oklevaj! Izkoristi čas za nova poznanstva, prijateljstva mogoče najdeš tudi ljubezen svojega življenja! - Suzana, 37 let
Ninka lepo pozdravljena,
meni je bila včerajšnja delavnica zelo všeč. V prvem delu ko smo čistili družinsko deblo in vzorce, sem postala lahkotnejša, kot da bi si zmanjšala težo v nahrbtniku, ozavestila določene vzorce in dobila orodje s katerimi jih lahko počistim.
V drugem delu pa sem bila zelo pozitivno presenečena kako sproščeno sem se lahko s pomočjo kartic pogovarjala z ljudmi, ki sem jih prvič videla, pa čeprav sem bolj sramežljive narave. Neverjetno kakšne globine smo odpirali pa mi pri tem ni bilo prav nič neprijetno, prav nasprotno počutila sem se prijetno in sproščeno.
Želim ti lep dan...
Lp, Alja
Plesni tečaj Salsa z Bachato mi je bil super. Res je, da sem že malo prej plesal standardne plese. Ampak plesni učitelj Bor mi je bil super, še dodatno me je naučil, kako se dobro povezati s soplesalko, glede očesnega kontakta in drže pri plesu :-) Matjaž
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.