
Pozdravljena Ninka in Bor,
rada bi se zahvalila za tečaj salse in bachate, ki se je zaključil prejšnjo soboto.
Velika pohvala Boru za poučevanje, vzdrževanje motivacije in dobre volje, še posebno pa zato, ker se je potrudil za vsakega posamično.
Hvala, ker je plesal tudi z menoj in mi pomagal povaditi in osvojiti figure, pa tudi, da sem se zares naplesala. :)
S prijaznimi pozdravi,
Nataša
Hello,
I think it was very well organized, all the explanations were clear.
And no issues for non-slovenian people like me.
Only thing is, 7 minute seems really too short, time really fly...
Stefano
Vsekakor bi priporočal samskim taka druženja, več kot se družiš, večjo možnost imaš spoznat nekoga s podobnimi cilji. Čakat doma, da kaj pade iz neba je najslabša pot do cilja.
Draga Ninka,
tole je bila zelo dragocena izkušnja. Glede na to, da smo se dobili prvič in govorili o temah, ki niso najlažje in so nas vsakega na svoj način zaznamovale, je bilo vzdušje odprto, iskreno in zdravilno.
Presenečena sem bila, koliko znanja in izkušenj je dodal vsak s svojo zgodbo.
Počutila sem se sprejeto.
Res dober občutek je biti med ljudmi, ki razumejo o čem govoriš.
Bilo je iskreno, pristno, z globino, podprto z znanjem toksičnih odnosov hkrati pa si znala v pravem trenutku vnesti lahkotnost.
Hvala ti.
Bom začela na koncu.
Na terasi, ob svečkah in prijetni glasbi smo preživljali še zadnje trenutke skupaj in izmenjevali vtise. Vsak je strmel predse, v svoje pismo, ki ga je prejel od Ninke….trenutek tišine, trenutek, ki ti vzame sapo…trenutek, ko začutiš, da je nekomu res mar zate. Skrbno izbrane besede so nežno božale dušo. Čas je bil, da gremo vsak na svoje, a ne bi imela nič proti, če bi se lahko še nekaj časa družili.
Še pred nekaj urami smo stopili v prijetno sobico kot popolni tujci…edina oseba, ki smo jo poznali, je bila gostiteljica, topla in nasmejana. Njena prijazna dobrodošlica je razblinila še tisti kanček treme, ki sem ga prinesla s sabo.
Kaj hitro smo preko pogovorov začutili vibracijo podobnega duha, podobnih mišljenj, zgodb in občutkov….občutek, kot da si nekje, kjer si sprejet, viden, slišan, brez obsojanja…med »svojimi« ljudmi….a jih niti ne poznaš.
Čutiti pa je bilo »rdečo nit«, ki nas je povezovala. Zabavni trenutki ena na ena so nas popeljali v globine spoznavanja. Lahko rečem, da mi je bil prav vsak sogovornik prijeten, zanimiv, unikaten in je prinesel kanček sebe v mozaik tega druženja. Hvaležna sem za vsak trenutek, ki sem ga lahko delila z njimi in spoznavala širine in globine posameznikov.
In končam na začetku….na začetku nečesa novega. Ne vem, kaj bo, vem pa, da sem vesela, da sem zbrala pogum in se udeležila tega dogodka, kjer sem spoznala veliko prijetnih ljudi in se zabavala ob druženju z njimi.
Hvala Ninki za čudovito izpeljan dogodek in za njeno srčnost, s katero se nas je dotaknila.
In hvala življenju, ki piše nove zgodbe.
Tjaša
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Prijetno, zabavno, sproščeno.
Predvsem to, sproščeno. Vzdušje, ki prežene tisto malo treme in napetosti. Različni, prijetni udeleženci, polni dobre volje, v iskanju ljubezni.
Ob slovesu je samozavest močnejša in svet malenkost lepši.
Hvala za Ninki za vzpodbudo in iskrivo dobro voljo.
To nedeljo sem se udeležil pohoda na Lubnik – bilo je čudovito! Odlična družba, prijazni vodiči in animatorji so poskrbeli za nepozabno izkušnjo. Zelo sem užival in se bom z veseljem še udeležil vaših dogodkov, saj so odlično organizirani in vedno obdani s prijetnimi ljudmi.
Hvala in lep pozdrav
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.