
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
Živijo Ninka,
Odlično organizirana žurka "80", dobra družba in prekrasno vzdušje ob glasbi in plesu.
Pozdrav, Roman
Včerajšnji dalmatinski večer je bil res čudovit! Skoraj vsi smo bili oblečeni v belo, kar je ustvarilo še lepše vzdušje. Sprva mi je bilo malo nelagodno priti, saj nisem vedela, kaj pričakovati. Ampak, ko sem videla, kako enostavno in zabavno je spoznavati nove ljudi, so vsi dvomi izginili.
Spoznala sem toliko zanimivih in prijetnih ljudi, da sem komaj sledila vsem pogovorom in dogajanju skozi cel dogodek.
Teh srečanj za samske res manjka, ker so tako dragocena priložnost za pristno spoznavanje, veliko boljša kot klepetanje prek spleta.
Hvala vam. Resnično sem uživala in upam, da bo še več takšnih dogodkov v prihodnje!
Jana, 35 let
Bom začela na koncu.
Na terasi, ob svečkah in prijetni glasbi smo preživljali še zadnje trenutke skupaj in izmenjevali vtise. Vsak je strmel predse, v svoje pismo, ki ga je prejel od Ninke….trenutek tišine, trenutek, ki ti vzame sapo…trenutek, ko začutiš, da je nekomu res mar zate. Skrbno izbrane besede so nežno božale dušo. Čas je bil, da gremo vsak na svoje, a ne bi imela nič proti, če bi se lahko še nekaj časa družili.
Še pred nekaj urami smo stopili v prijetno sobico kot popolni tujci…edina oseba, ki smo jo poznali, je bila gostiteljica, topla in nasmejana. Njena prijazna dobrodošlica je razblinila še tisti kanček treme, ki sem ga prinesla s sabo.
Kaj hitro smo preko pogovorov začutili vibracijo podobnega duha, podobnih mišljenj, zgodb in občutkov….občutek, kot da si nekje, kjer si sprejet, viden, slišan, brez obsojanja…med »svojimi« ljudmi….a jih niti ne poznaš.
Čutiti pa je bilo »rdečo nit«, ki nas je povezovala. Zabavni trenutki ena na ena so nas popeljali v globine spoznavanja. Lahko rečem, da mi je bil prav vsak sogovornik prijeten, zanimiv, unikaten in je prinesel kanček sebe v mozaik tega druženja. Hvaležna sem za vsak trenutek, ki sem ga lahko delila z njimi in spoznavala širine in globine posameznikov.
In končam na začetku….na začetku nečesa novega. Ne vem, kaj bo, vem pa, da sem vesela, da sem zbrala pogum in se udeležila tega dogodka, kjer sem spoznala veliko prijetnih ljudi in se zabavala ob druženju z njimi.
Hvala Ninki za čudovito izpeljan dogodek in za njeno srčnost, s katero se nas je dotaknila.
In hvala življenju, ki piše nove zgodbe.
Tjaša
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Draga Ninka,
tole je bila zelo dragocena izkušnja. Glede na to, da smo se dobili prvič in govorili o temah, ki niso najlažje in so nas vsakega na svoj način zaznamovale, je bilo vzdušje odprto, iskreno in zdravilno.
Presenečena sem bila, koliko znanja in izkušenj je dodal vsak s svojo zgodbo.
Počutila sem se sprejeto.
Res dober občutek je biti med ljudmi, ki razumejo o čem govoriš.
Bilo je iskreno, pristno, z globino, podprto z znanjem toksičnih odnosov hkrati pa si znala v pravem trenutku vnesti lahkotnost.
Hvala ti.
Ninka,
hvala za prijetno nedeljo.
Naj ti povem, da je bilo meni zelo v redu, še vedno sem pod vtisi včerajšnjega dogajanja.
Celotno dogajanje je bilo za samo mizo prijetno, z začetkom meditacije, da se nekje razbije napetost.
In potem še vaje v parih ... ena na ena z risanjem, posnemanjem z rokami, vodenje v miže, ples kar mi veliko pomeni. Super!
In gospa, s katero sem plesal, je bila popolna, dober odziv na vodenje, očesni stik je bil popoln.
Na tvoj komentar, da smo bili tokrat izbrani, da je bilo prijavljenih dosti več, sem res vesel, da sem prišel v ta prvi izbor in vesel bi bil, če bi bil tudi na drugem srečanju, ker je to res nekaj kar se ne da kupit.
Lahko se pa doživi z nepoznanimi čustvenimi vtisi in dogodki.
Zdi se mi, da na dogodku tudi eden ni blefiral in da so bili vsi iskreni in čustveno prisotni.
Še enkrat hvala in prijeten teden ti želim.
Jože
Sobotni plesi za samske so odlična ideja in jo zelo toplo pozdravljam! Na plesne tečaje sem k Boru že hodila, tako da že točno vem, da bo S.U.P.E.R.! Da pa bo vsak mesec kaj novega, pa se mi zdi sploh krasno! - Bojana, 55 let
Pozdravljena,
Hitri zmenki so zakon, res prijetno spoznavanje fantov. Priporočam.
Lp
Klementina
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.