
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
Ob sobotah rada grem na tečaj standardnih plesov – tam sem spoznala res super ljudi, skupaj se nasmejimo, zaplešemo in uživamo v glasbi. Domov se vedno vračam z lahkim korakom in dobrimi občutki za cel teden.
Se že veselim naslednega plesa,
Metka
Draga Ninka,
meni je bilo vse super.
Lokacija idealna, tri do štiri ure ravno prav, glasba je ustvarila zelo prijetno ozadje, nemoteča in celo pomirjujoča. Scenarij je bil vrhunski in ti moram še enkrat čestitati.
Pogostitev zelo na nivoju.
Tudi nedelja je po mojem mnenju pravi termin, ipak je to dan ko včasih ne vemo, taki kot mi, kam naj se damo.
Še nikoli nisem sodeloval v pogovoru s toliko ljudmi, pa vendar vsi strpni, kulturni, neobtožujoči.
Za moj okus si "izbrala" vrhunske sodelujoče.
Še enkrat čestitke za vrhunsko organizacijo♥️
Lep dan,
Robert
Ninka,
hvala za prijetno nedeljo.
Naj ti povem, da je bilo meni zelo v redu, še vedno sem pod vtisi včerajšnjega dogajanja.
Celotno dogajanje je bilo za samo mizo prijetno, z začetkom meditacije, da se nekje razbije napetost.
In potem še vaje v parih ... ena na ena z risanjem, posnemanjem z rokami, vodenje v miže, ples kar mi veliko pomeni. Super!
In gospa, s katero sem plesal, je bila popolna, dober odziv na vodenje, očesni stik je bil popoln.
Na tvoj komentar, da smo bili tokrat izbrani, da je bilo prijavljenih dosti več, sem res vesel, da sem prišel v ta prvi izbor in vesel bi bil, če bi bil tudi na drugem srečanju, ker je to res nekaj kar se ne da kupit.
Lahko se pa doživi z nepoznanimi čustvenimi vtisi in dogodki.
Zdi se mi, da na dogodku tudi eden ni blefiral in da so bili vsi iskreni in čustveno prisotni.
Še enkrat hvala in prijeten teden ti želim.
Jože
Hello,
I think it was very well organized, all the explanations were clear.
And no issues for non-slovenian people like me.
Only thing is, 7 minute seems really too short, time really fly...
Stefano
Toplo priporočam vsem, ki še niso izkusili tega, saj vam ne bo žal. Hvala, Ninka, ter vsem animatorjem za dobro organiziran program, ter vso pozitivno energijo, ki ste jo delili z nami. Bilo je res izjemno in čarobno. Verjamem, da se kmalu spet vidimo, saj je bilo res noro dobro.
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Že sam naslov dogodka je napovedoval "globje" , odkrite pogovore - in zato me je tudi pritegnilo.
Energija je bila super sproščena in pogovori so pod super vodstvom Ninke potekali sproščeno, prijetno - pa vendar polni dinamike, saj je vsak odgovor porodil novo temo.
Kljub temu, da smo si bili neznanci so bili pogovori tako iskreni, da smo se z lahkoto povezali v homogeno ekipo z izjemno lepo energijo.
TOP dogodek!
Bojan
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Če si sam, ne oklevaj! Izkoristi čas za nova poznanstva, prijateljstva mogoče najdeš tudi ljubezen svojega življenja! - Suzana, 37 let
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.