
Ninka,
hvala za prijetno nedeljo.
Naj ti povem, da je bilo meni zelo v redu, še vedno sem pod vtisi včerajšnjega dogajanja.
Celotno dogajanje je bilo za samo mizo prijetno, z začetkom meditacije, da se nekje razbije napetost.
In potem še vaje v parih ... ena na ena z risanjem, posnemanjem z rokami, vodenje v miže, ples kar mi veliko pomeni. Super!
In gospa, s katero sem plesal, je bila popolna, dober odziv na vodenje, očesni stik je bil popoln.
Na tvoj komentar, da smo bili tokrat izbrani, da je bilo prijavljenih dosti več, sem res vesel, da sem prišel v ta prvi izbor in vesel bi bil, če bi bil tudi na drugem srečanju, ker je to res nekaj kar se ne da kupit.
Lahko se pa doživi z nepoznanimi čustvenimi vtisi in dogodki.
Zdi se mi, da na dogodku tudi eden ni blefiral in da so bili vsi iskreni in čustveno prisotni.
Še enkrat hvala in prijeten teden ti želim.
Jože
Na izletu sem se počutila enaka med enakimi, vzdušje vedro in spontano, občutila sem povezanost z ljudmi, ki imajo podobno usodo kot jaz. Pohvala organizaciji! - Marjeta
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
Organizacija je profesionalna in vse gladko in dostojanstveno teče.
Čeprav sem se dolgo odločala mi ni žal, da sem prešla notranje upore in sem spoznala 12 moških sogovornikov iz različnih krajev Slovenije.
Vsem nam je bila skupna želja spoznati osebo s katero bi lahko živeli v harmoniji dvojine.
Vredno si je dati priložnost za nove izkušnje.
Hvala Ninka, da nam jih omogočaš!
Lp Tanja
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Živijo Ninka,
Odlično organizirana žurka "80", dobra družba in prekrasno vzdušje ob glasbi in plesu.
Pozdrav, Roman
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Ninka meni je bilo lepooo. Tudi daljša pot ni bila nič moteča. Dokaz, da zmorem. Nič se z ničemer ne obremenjujem, vesela sem, da res tako občutim. Klepet z prisotnimi pa doprinese nove energije v tvoja občutja....
Luštn, še bom šla, obožujem naravo, če jo doživljaš pa s sorodno čutečimi, pa še toliko lepš...
Hvala in lep pozdrav
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.