
Izlet je bil izjemno doživetje s prelepo naravo in z navdihujočo družbo. Kdor bi se rad malce odmaknil od vsakodnevnih skrbi, si pridobil novih moči in poznanstev, se spočil in osvežil v čudoviti naravi gora in hribov ter si pridobil poznanstev in izkušenj za celo življenje, naj se udeleži enega izmed izletov v gore pri Dogodkih za Samske. Zahvaljujem se prirediteljem in udeležencem tega izleta in jim želim vse najboljše ter da se čim prej zopet dobimo. - Amadej
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Vsekakor bi priporočal samskim taka druženja, več kot se družiš, večjo možnost imaš spoznat nekoga s podobnimi cilji. Čakat doma, da kaj pade iz neba je najslabša pot do cilja.
Ninka meni je bilo lepooo. Tudi daljša pot ni bila nič moteča. Dokaz, da zmorem. Nič se z ničemer ne obremenjujem, vesela sem, da res tako občutim. Klepet z prisotnimi pa doprinese nove energije v tvoja občutja....
Luštn, še bom šla, obožujem naravo, če jo doživljaš pa s sorodno čutečimi, pa še toliko lepš...
Hvala in lep pozdrav
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Draga Ninka,
meni je bilo vse super.
Lokacija idealna, tri do štiri ure ravno prav, glasba je ustvarila zelo prijetno ozadje, nemoteča in celo pomirjujoča. Scenarij je bil vrhunski in ti moram še enkrat čestitati.
Pogostitev zelo na nivoju.
Tudi nedelja je po mojem mnenju pravi termin, ipak je to dan ko včasih ne vemo, taki kot mi, kam naj se damo.
Še nikoli nisem sodeloval v pogovoru s toliko ljudmi, pa vendar vsi strpni, kulturni, neobtožujoči.
Za moj okus si "izbrala" vrhunske sodelujoče.
Še enkrat čestitke za vrhunsko organizacijo♥️
Lep dan,
Robert
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Pozdravljena,
Hitri zmenki so zakon, res prijetno spoznavanje fantov. Priporočam.
Lp
Klementina
Prijetno, zabavno, sproščeno.
Predvsem to, sproščeno. Vzdušje, ki prežene tisto malo treme in napetosti. Različni, prijetni udeleženci, polni dobre volje, v iskanju ljubezni.
Ob slovesu je samozavest močnejša in svet malenkost lepši.
Hvala za Ninki za vzpodbudo in iskrivo dobro voljo.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.