
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Draga Ninka,
tole je bila zelo dragocena izkušnja. Glede na to, da smo se dobili prvič in govorili o temah, ki niso najlažje in so nas vsakega na svoj način zaznamovale, je bilo vzdušje odprto, iskreno in zdravilno.
Presenečena sem bila, koliko znanja in izkušenj je dodal vsak s svojo zgodbo.
Počutila sem se sprejeto.
Res dober občutek je biti med ljudmi, ki razumejo o čem govoriš.
Bilo je iskreno, pristno, z globino, podprto z znanjem toksičnih odnosov hkrati pa si znala v pravem trenutku vnesti lahkotnost.
Hvala ti.
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Tale dogodek za samske IZLET V HRIBE dela in bo delal en kup zadovoljnih ljudi in bo noro rastel. Vse več bo povpraševanja s strani samskih. Tudi za tiste, ki ne iščejo resne zveze, je izlet top športen dan! - Mitja, 42 let
Včerajšnji dalmatinski večer je bil res čudovit! Skoraj vsi smo bili oblečeni v belo, kar je ustvarilo še lepše vzdušje. Sprva mi je bilo malo nelagodno priti, saj nisem vedela, kaj pričakovati. Ampak, ko sem videla, kako enostavno in zabavno je spoznavati nove ljudi, so vsi dvomi izginili.
Spoznala sem toliko zanimivih in prijetnih ljudi, da sem komaj sledila vsem pogovorom in dogajanju skozi cel dogodek.
Teh srečanj za samske res manjka, ker so tako dragocena priložnost za pristno spoznavanje, veliko boljša kot klepetanje prek spleta.
Hvala vam. Resnično sem uživala in upam, da bo še več takšnih dogodkov v prihodnje!
Jana, 35 let
Navdušena nad priložnostjo, da sem za kratek čas lahko podoživela svojo brezskrbno mladost. Še vedno me spremlja občutek razigranosti. Hvala Ninka in ekipa! Še se vidimo!
Že sam naslov dogodka je napovedoval "globje" , odkrite pogovore - in zato me je tudi pritegnilo.
Energija je bila super sproščena in pogovori so pod super vodstvom Ninke potekali sproščeno, prijetno - pa vendar polni dinamike, saj je vsak odgovor porodil novo temo.
Kljub temu, da smo si bili neznanci so bili pogovori tako iskreni, da smo se z lahkoto povezali v homogeno ekipo z izjemno lepo energijo.
TOP dogodek!
Bojan
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
Naj vam povem, da je plamenček vzplamtel točno na tem dogodku točno zame in mojo izbranko. :) Spoznavne igre so bile odlično zastavljene in res sem vesel, da sem prišel! Poleg tega, da sem spoznal svojo Natašo, sem spoznal še toliko drugih zanimivih in res sproščenih ljudi - celotno vzdušje je bilo res ena A! - Gorazd, 35 let
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.