
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Živijo,
to je bila moja prva izkušnja s Shappinimi potovanji in moram reči, da sem bila pozitivno presenečena in mislim, da bom od sedaj naprej potovala z vami.
Program je super, poln doživetij, ki ti še dolgo ostanejo v spominu. Pohvalila bi tudi oba vodnika, Braneta in Niksa, ki sta nam postregla s strokovnimi informacijami, poskrbela pa tudi za animacijo in zabavo...res sta carja :):) :)
Skratka super potovanje in definitivno se vam še kje pridružim :)
Lep pozdrav celi ekipi.
Sabina
Moje iskreno mnenje je samo pozitivno.
Ob prihodu je trema hitro izginija, vsaj smo vsi na istem...
Vse lepo organizirano, vodeno, sproščeno...
Všeč mi je, da lahko na enem mestu, v kratkem času, spoznaš veliko prijetnih ljudi, začutiš energijo...
Zelo priporočam vsem, ki se še odločate!
Hvaležna za tole izkušnjo.
Prijetno, zabavno, sproščeno.
Predvsem to, sproščeno. Vzdušje, ki prežene tisto malo treme in napetosti. Različni, prijetni udeleženci, polni dobre volje, v iskanju ljubezni.
Ob slovesu je samozavest močnejša in svet malenkost lepši.
Hvala za Ninki za vzpodbudo in iskrivo dobro voljo.
Toplo priporočam vsem, ki še niso izkusili tega, saj vam ne bo žal. Hvala, Ninka, ter vsem animatorjem za dobro organiziran program, ter vso pozitivno energijo, ki ste jo delili z nami. Bilo je res izjemno in čarobno. Verjamem, da se kmalu spet vidimo, saj je bilo res noro dobro.
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Draga Ninka,
Hvala vam za vse, super ste.
Dobro poslanstvo opravljate, samo tako naprej in iskrene čestitke, da ste zdržala tempo že toliko let.
V bistvu gradite osebno odgovornost posameznika do dobrega počutja in sreče, kar je velik prispevek tudi k družbeni odgovornosti.
Kajti srečen človek je pomemben prispevek za zdravo in srečno družbo.
Bravo in hvala za vse.
Lp,
Anita
Česa podobnega sem se udeležila prvič in res ne vedela kaj pričakovati. Prijetno sem bila presenečena, kako je sproščenost zrastla že po prvem uvodnem krogu. K temu je gotovo doprinesla tudi sproščenost in naravnost Ninke, ki je dogodek vodila.
Všeč so mi bila vprašanja, ki so bila poglobljena in si res lahko zaznal prostor iz katerega oseba prihaja ter da so vsi dobili prostor za besedo.
Format daje ravno dovolj prostora, da lahko začutiš ali je kje potencial za kaj več ali ne. Pa še fajn smo se imeli, nasmejali, podružili.
Dogodek sem že priporočila svoji mami in ga bom gotovo še komu. Hvala
Hitri zmenki so zelo zanimiva izkušnja, ki jo priporočam vsakomur. Spoznavamo nove ljudi na popolnoma drugačen način, kot smo ga vajeni iz vsakdanjega življenja. Prepričana sem, da bo tako srečevanje ljudi postalo del našega vsakdana, saj je to za naše okolje inovativen, eleganten in ob primerni organizaciji zelo kvaliteten in zanimiv način za vzpostavljanje stikov, tako zasebnih kot celo poslovnih. - Elda, 39 let
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.