
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Čeprav misliš, da boš živčen in da ti ne bo šlo, dobra organizatorka poskrbi, da vse zelo gladko teče, minute pa minevajo še prehitro! Sproščen vibe!
Na izletu sem se počutila enaka med enakimi, vzdušje vedro in spontano, občutila sem povezanost z ljudmi, ki imajo podobno usodo kot jaz. Pohvala organizaciji! - Marjeta
Ninka lepo pozdravljena,
meni je bila včerajšnja delavnica zelo všeč. V prvem delu ko smo čistili družinsko deblo in vzorce, sem postala lahkotnejša, kot da bi si zmanjšala težo v nahrbtniku, ozavestila določene vzorce in dobila orodje s katerimi jih lahko počistim.
V drugem delu pa sem bila zelo pozitivno presenečena kako sproščeno sem se lahko s pomočjo kartic pogovarjala z ljudmi, ki sem jih prvič videla, pa čeprav sem bolj sramežljive narave. Neverjetno kakšne globine smo odpirali pa mi pri tem ni bilo prav nič neprijetno, prav nasprotno počutila sem se prijetno in sproščeno.
Želim ti lep dan...
Lp, Alja
NINKA, hvala, ker opravljaš svoje poslanstvo. Upam, da ti nikoli ne bo zmanjkalo energije.
Kakšen čudovit popoldan je bil včeraj!
Smeh, pristni pogovori in iskrice v očeh so napolnili prostor s čarobno energijo.
Skozi iskrene pogovore in srčne vaje smo ustvarili prostor resnične prisotnosti.
Spoznal sem krasne ljudi in občutek povezanosti je bil res nekaj posebnega!
Domov sem odšel poln navdiha, topline in nasmeha do ušes!
Hvaležen za vsa nova poznanstva.
Lep dan želim,
Matija
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Na plesnih zmenkih je bilo super. Naplesali smo se, z velikimi pa smo postali tudi prava družba, ki sedaj obiskuje različne plesne večere po Sloveniji. Poleg tega pa sta se na tem tečaju spoznala tudi Andreja in Tomaž, ki sta sedaj že srečno poročena. - Tjaša, 34 let
Pri samem dogodku sem zelo uživala, se nasmejala v dobri družbi in spoznala veliko novih, zanimivih ljudi. Na zabaven in sproščen način pa sem pri kvizu izvedela še kakšna zabavna dejstva, o katerih se mi prej niti "sanjalo" ni. :) Pohvalila bi tudi odlično vodenje celotnega večera in dober ambient! - Maša
Na dogodku je bilo prijetno, vsi udeleženci so prišli z iskreno željo spoznavanja.
Uvodna skupna debata je odličen uvod za pogovore 1:1.
Z dodatno pomočjo kartic se je precej lažje izogniti površinskim pogovorom klasičnih hitrih zmenkov.
Prijetno, zabavno, sproščeno.
Predvsem to, sproščeno. Vzdušje, ki prežene tisto malo treme in napetosti. Različni, prijetni udeleženci, polni dobre volje, v iskanju ljubezni.
Ob slovesu je samozavest močnejša in svet malenkost lepši.
Hvala za Ninki za vzpodbudo in iskrivo dobro voljo.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.