
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
Na ta dogodek sem prišla drugič, saj iz izkušenj vem, da ima smisel. Pred leti, ko sem bila prvič, sem spoznala simpatijo, ki se je razvilo v vezo za leto in pol. Bila je lepa izkušnja, imela sva se lepo. Vendar zaradi res velike razdalje in še dodatno zaradi službenih obveznosti, je bilo to vezo težko nadaljevati. A ostala sva prijatelja.
Zato se niti malo nisem obotavljala, da ponovno pridem na hitre zmenke. Spoznala sem nekaj zanimivih sogovornikov in takrat gre čas enostavno prehitro, hja, se pa tudi zgodi, da sogovornik ni ravno na tvoji frekvenci in potem že malce čakaš na zvonec - enako je tudi v vsakdanjem življenju in na tudi na to je treba računati na takšnih dogodkih.
Pri obkrožanju simpatije za vzajemni kontakt sem se odločala za fante, ob katerem sem začutila mir, fante, ki so umirjeno govorili, znali poslušati in z interesom kaj vprašati. Fante, ki so se samo hvalisali in samo govorili o sebi v superlativih, enostavno nisem obkrožila. Zato tukaj morda nasvet za fante, da to ni ravno najboljša strategija. Pravtako ne mlahav stisk rok, pogled stran ali dol, vprašanja o sexu in neokusne šale na to temo.
Pogostitev, ki je bila med pavzo, je bila zelo okusna, bila je izbira tako za mesojedce, kot za vegetarijance. Na voljo je bila voda, ledeni čaj, šampanjec.
Tečaj Bachate, ki ga je vodila Katarina, je bil zelo fajni, saj je znala zelo dobro učiti koreografijo.
Skratka: imela sem se res lepo, sproščeno in v kolikor tokrat ne dobim ujemanja, zagotovo spet pridem. Spoznavanje preko spoznavnih portalov in aplikacij za mene ne pride v upoštev, saj v živo lažje začutiš sogovornika, čutiš stisk rok, mimiko, pogled v oči.
Ta dogodek sem vedno z navdušenjem priporočala drugim, znankam, prijateljem. In ga še bom :)
Nasvet zate: Zaenkrat nimam kaj dodat :) razen: samo tako naprej.
Vse dobro, Jasmina
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Živjo Ninka :)
Hvala še enkrat za včeraj res je bilo super! Vse je bilo ful dobro pripravljeno, sproščeno in hkrati zanimivo, tako da je čas res hitro minil. Počutil sem se zelo prijetno in res je bila taka dobra, pozitivna energija.
Najbolj mi je všeč to, da lahko v kratkem času spoznaš več ljudi v živo, brez neke napetosti. Definitivno bi dogodek priporočil tudi drugim, ker je res fajn izkušnja in malo drugačna od vsega ostalega.
Lp
Blaž
Organizacija je profesionalna in vse gladko in dostojanstveno teče.
Čeprav sem se dolgo odločala mi ni žal, da sem prešla notranje upore in sem spoznala 12 moških sogovornikov iz različnih krajev Slovenije.
Vsem nam je bila skupna želja spoznati osebo s katero bi lahko živeli v harmoniji dvojine.
Vredno si je dati priložnost za nove izkušnje.
Hvala Ninka, da nam jih omogočaš!
Lp Tanja
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.