
Sproščeno, zabavno. Najboljši način za spoznavanje, kar sem jih preizkusil!
Bravo, Ninka. Nimam drugega za pripomnit kot to, da je tole druženje v naravi zares odlično. S tvojo prijetno, toplo in pozitivno energijo pa okužiš vse udeležence. Hvala ti! - Jure, 48 let
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
Draga Ninka,
tole je bila zelo dragocena izkušnja. Glede na to, da smo se dobili prvič in govorili o temah, ki niso najlažje in so nas vsakega na svoj način zaznamovale, je bilo vzdušje odprto, iskreno in zdravilno.
Presenečena sem bila, koliko znanja in izkušenj je dodal vsak s svojo zgodbo.
Počutila sem se sprejeto.
Res dober občutek je biti med ljudmi, ki razumejo o čem govoriš.
Bilo je iskreno, pristno, z globino, podprto z znanjem toksičnih odnosov hkrati pa si znala v pravem trenutku vnesti lahkotnost.
Hvala ti.
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Silvestrovanje je bilo super...uzivala sem v spoznavanju novih ljudi, plesu in zanimivih igricah. Glede na to, da je bil to prvi obisk dogodka za samske sem pozitivno presenecena:). Spoznala sem kar nekaj prijetnih ljudi. Ze dolgo nisem žurala tako dolgo v noc oz. v zgodnje jutro. :) - Janja, 45 let
NINKA, hvala, ker opravljaš svoje poslanstvo. Upam, da ti nikoli ne bo zmanjkalo energije.
Kakšen čudovit popoldan je bil včeraj!
Smeh, pristni pogovori in iskrice v očeh so napolnili prostor s čarobno energijo.
Skozi iskrene pogovore in srčne vaje smo ustvarili prostor resnične prisotnosti.
Spoznal sem krasne ljudi in občutek povezanosti je bil res nekaj posebnega!
Domov sem odšel poln navdiha, topline in nasmeha do ušes!
Hvaležen za vsa nova poznanstva.
Lep dan želim,
Matija
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
Živijo Ninka,
Odlično organizirana žurka "80", dobra družba in prekrasno vzdušje ob glasbi in plesu.
Pozdrav, Roman
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.