
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Pozdravljena, Ninka,
dogodek Silvestrovanje za samske je bil eden izmed highlights v mojem življenju.
Top organizacija, odlična hrana, izjemna družba, malček nagajivosti in flirtanja.Prvič sem se odločil, da grem za silvestrovo na tak dogodek med same neznane ljudi. Po glavi se mi je pletla misel, kako bo. Ko sem prišel na dogodek pa … eksplozija!
Prijetno druženje in odlično voden program.Hvala za tak dogodek.
ODLIČNA ZADEVA. Priporočam vsem, da to vsaj enkrat doživijo.Hvala za vse.
Stojan Š.
Pri samem dogodku sem zelo uživala, se nasmejala v dobri družbi in spoznala veliko novih, zanimivih ljudi. Na zabaven in sproščen način pa sem pri kvizu izvedela še kakšna zabavna dejstva, o katerih se mi prej niti "sanjalo" ni. :) Pohvalila bi tudi odlično vodenje celotnega večera in dober ambient! - Maša
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Včerajšnji dalmatinski večer je bil res čudovit! Skoraj vsi smo bili oblečeni v belo, kar je ustvarilo še lepše vzdušje. Sprva mi je bilo malo nelagodno priti, saj nisem vedela, kaj pričakovati. Ampak, ko sem videla, kako enostavno in zabavno je spoznavati nove ljudi, so vsi dvomi izginili.
Spoznala sem toliko zanimivih in prijetnih ljudi, da sem komaj sledila vsem pogovorom in dogajanju skozi cel dogodek.
Teh srečanj za samske res manjka, ker so tako dragocena priložnost za pristno spoznavanje, veliko boljša kot klepetanje prek spleta.
Hvala vam. Resnično sem uživala in upam, da bo še več takšnih dogodkov v prihodnje!
Jana, 35 let
Česa podobnega sem se udeležila prvič in res ne vedela kaj pričakovati. Prijetno sem bila presenečena, kako je sproščenost zrastla že po prvem uvodnem krogu. K temu je gotovo doprinesla tudi sproščenost in naravnost Ninke, ki je dogodek vodila.
Všeč so mi bila vprašanja, ki so bila poglobljena in si res lahko zaznal prostor iz katerega oseba prihaja ter da so vsi dobili prostor za besedo.
Format daje ravno dovolj prostora, da lahko začutiš ali je kje potencial za kaj več ali ne. Pa še fajn smo se imeli, nasmejali, podružili.
Dogodek sem že priporočila svoji mami in ga bom gotovo še komu. Hvala
Živijo,
to je bila moja prva izkušnja s Shappinimi potovanji in moram reči, da sem bila pozitivno presenečena in mislim, da bom od sedaj naprej potovala z vami.
Program je super, poln doživetij, ki ti še dolgo ostanejo v spominu. Pohvalila bi tudi oba vodnika, Braneta in Niksa, ki sta nam postregla s strokovnimi informacijami, poskrbela pa tudi za animacijo in zabavo...res sta carja :):) :)
Skratka super potovanje in definitivno se vam še kje pridružim :)
Lep pozdrav celi ekipi.
Sabina
Uaaau, rečem lahko samo: Imela sem se the best! Toliko novih ljudi nisem spoznala že dolgo!
Prav neverjetno mi je, da lahko s samimi neznanci zažuraš do te mere, da si na koncu že pravi prijatelj.
Z nekaterimi smo si izmenjali številke, na zmenek pa grem v tem mesecu zagotovo (super ideje za zmenke btw!).
Dobro delaj in osrečuj samske še naprej. :)
Helena, 41 let
Iskrena hvala za lepo organiziranost, sposobnost pričarati sproščeno vzdušje. Sama sem se imela zelo lepo in z veseljem se bom še udeležila pohodov z vašo ekipo. - Jana, 38 let
Živjo Ninka :)
Hvala še enkrat za včeraj res je bilo super! Vse je bilo ful dobro pripravljeno, sproščeno in hkrati zanimivo, tako da je čas res hitro minil. Počutil sem se zelo prijetno in res je bila taka dobra, pozitivna energija.
Najbolj mi je všeč to, da lahko v kratkem času spoznaš več ljudi v živo, brez neke napetosti. Definitivno bi dogodek priporočil tudi drugim, ker je res fajn izkušnja in malo drugačna od vsega ostalega.
Lp
Blaž
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.