
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
Živijo Ninka,
Odlično organizirana žurka "80", dobra družba in prekrasno vzdušje ob glasbi in plesu.
Pozdrav, Roman
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
Moje iskreno mnenje je samo pozitivno.
Ob prihodu je trema hitro izginija, vsaj smo vsi na istem...
Vse lepo organizirano, vodeno, sproščeno...
Všeč mi je, da lahko na enem mestu, v kratkem času, spoznaš veliko prijetnih ljudi, začutiš energijo...
Zelo priporočam vsem, ki se še odločate!
Hvaležna za tole izkušnjo.
Draga Ninka,
Hvala vam za vse, super ste.
Dobro poslanstvo opravljate, samo tako naprej in iskrene čestitke, da ste zdržala tempo že toliko let.
V bistvu gradite osebno odgovornost posameznika do dobrega počutja in sreče, kar je velik prispevek tudi k družbeni odgovornosti.
Kajti srečen človek je pomemben prispevek za zdravo in srečno družbo.
Bravo in hvala za vse.
Lp,
Anita
Pogovornih večerov se udeležujem z veseljem. Vedno si rad vzamem čas za pogovor s skupinico samskih, ki so mi prav prirasli k srcu. Tudi moderatorka je odlična v povezovanju naših pogovorov. Odkar obiskujem te dogodke, mi je jasnih veliko več stvari o sebi. In seveda drugih, ki jih vsakič bolj spoznavam. - Aleš, 51 let
Ninka,
hvala za prijetno nedeljo.
Naj ti povem, da je bilo meni zelo v redu, še vedno sem pod vtisi včerajšnjega dogajanja.
Celotno dogajanje je bilo za samo mizo prijetno, z začetkom meditacije, da se nekje razbije napetost.
In potem še vaje v parih ... ena na ena z risanjem, posnemanjem z rokami, vodenje v miže, ples kar mi veliko pomeni. Super!
In gospa, s katero sem plesal, je bila popolna, dober odziv na vodenje, očesni stik je bil popoln.
Na tvoj komentar, da smo bili tokrat izbrani, da je bilo prijavljenih dosti več, sem res vesel, da sem prišel v ta prvi izbor in vesel bi bil, če bi bil tudi na drugem srečanju, ker je to res nekaj kar se ne da kupit.
Lahko se pa doživi z nepoznanimi čustvenimi vtisi in dogodki.
Zdi se mi, da na dogodku tudi eden ni blefiral in da so bili vsi iskreni in čustveno prisotni.
Še enkrat hvala in prijeten teden ti želim.
Jože
Na plesnih zmenkih je bilo super. Naplesali smo se, z velikimi pa smo postali tudi prava družba, ki sedaj obiskuje različne plesne večere po Sloveniji. Poleg tega pa sta se na tem tečaju spoznala tudi Andreja in Tomaž, ki sta sedaj že srečno poročena. - Tjaša, 34 let
Dogodki za Samske so fantastična spletna stran za vse samske, saj vsak lahko zase najde nekaj kar ga zanima. Spoznaš lahko ogromno novih ljudi ne glede na to, ali si želiš samo novih prijateljstev ali pa želiš spoznati partnerja. Ninka je čudovita oseba, polna energije, ki se posveti vsakemu posebej in se potrudi, da vsakomur ustreže. - Helena, 43 let
Ob sobotah rada grem na tečaj standardnih plesov – tam sem spoznala res super ljudi, skupaj se nasmejimo, zaplešemo in uživamo v glasbi. Domov se vedno vračam z lahkim korakom in dobrimi občutki za cel teden.
Se že veselim naslednega plesa,
Metka
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.