
Silvestrovanje je bilo super...uzivala sem v spoznavanju novih ljudi, plesu in zanimivih igricah. Glede na to, da je bil to prvi obisk dogodka za samske sem pozitivno presenecena:). Spoznala sem kar nekaj prijetnih ljudi. Ze dolgo nisem žurala tako dolgo v noc oz. v zgodnje jutro. :) - Janja, 45 let
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Moje iskreno mnenje je samo pozitivno.
Ob prihodu je trema hitro izginija, vsaj smo vsi na istem...
Vse lepo organizirano, vodeno, sproščeno...
Všeč mi je, da lahko na enem mestu, v kratkem času, spoznaš veliko prijetnih ljudi, začutiš energijo...
Zelo priporočam vsem, ki se še odločate!
Hvaležna za tole izkušnjo.
Če si sam, ne oklevaj! Izkoristi čas za nova poznanstva, prijateljstva mogoče najdeš tudi ljubezen svojega življenja! - Suzana, 37 let
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Pozdravljena Ninka,
Prvič sem se udeležil hitrih zmenkov.
Bilo je zabavno, že dolgo časa se nisem tako sprostil v družbi prijetnih deklet.
Na dogodek sem se prijavil zaradi manjka ženske družbe in moram rečt da sedem minut res v hipu mine.
Zagotovo se v prihodje udeležim še kakšnega dogodka za samske.
Tudi tebi lep večer in preostanek praznikov.
Tadej
Draga Ninka,
meni je bilo vse super.
Lokacija idealna, tri do štiri ure ravno prav, glasba je ustvarila zelo prijetno ozadje, nemoteča in celo pomirjujoča. Scenarij je bil vrhunski in ti moram še enkrat čestitati.
Pogostitev zelo na nivoju.
Tudi nedelja je po mojem mnenju pravi termin, ipak je to dan ko včasih ne vemo, taki kot mi, kam naj se damo.
Še nikoli nisem sodeloval v pogovoru s toliko ljudmi, pa vendar vsi strpni, kulturni, neobtožujoči.
Za moj okus si "izbrala" vrhunske sodelujoče.
Še enkrat čestitke za vrhunsko organizacijo♥️
Lep dan,
Robert
Hojla Ninka!
Hitri zmenki so luštna aktivnost, na katero ne smeš oditi s pričakovanji, saj vedno presenetijo, tudi povratnike. Če že ne pride do iskrenja, se veliko naučiš o sebi, drugih, malo širiš obzorje in skleneš zanimiva znanstva. Marsikdo obrusi tudi veščine osvajanja, predvsem pa komuniciranja. Prednost pred spletom? Omikanost. Večer se vedno zaključi v prijetni vibri.
Pozdravček,
Ana
Na ta dogodek sem prišla drugič, saj iz izkušenj vem, da ima smisel. Pred leti, ko sem bila prvič, sem spoznala simpatijo, ki se je razvilo v vezo za leto in pol. Bila je lepa izkušnja, imela sva se lepo. Vendar zaradi res velike razdalje in še dodatno zaradi službenih obveznosti, je bilo to vezo težko nadaljevati. A ostala sva prijatelja.
Zato se niti malo nisem obotavljala, da ponovno pridem na hitre zmenke. Spoznala sem nekaj zanimivih sogovornikov in takrat gre čas enostavno prehitro, hja, se pa tudi zgodi, da sogovornik ni ravno na tvoji frekvenci in potem že malce čakaš na zvonec - enako je tudi v vsakdanjem življenju in na tudi na to je treba računati na takšnih dogodkih.
Pri obkrožanju simpatije za vzajemni kontakt sem se odločala za fante, ob katerem sem začutila mir, fante, ki so umirjeno govorili, znali poslušati in z interesom kaj vprašati. Fante, ki so se samo hvalisali in samo govorili o sebi v superlativih, enostavno nisem obkrožila. Zato tukaj morda nasvet za fante, da to ni ravno najboljša strategija. Pravtako ne mlahav stisk rok, pogled stran ali dol, vprašanja o sexu in neokusne šale na to temo.
Pogostitev, ki je bila med pavzo, je bila zelo okusna, bila je izbira tako za mesojedce, kot za vegetarijance. Na voljo je bila voda, ledeni čaj, šampanjec.
Tečaj Bachate, ki ga je vodila Katarina, je bil zelo fajni, saj je znala zelo dobro učiti koreografijo.
Skratka: imela sem se res lepo, sproščeno in v kolikor tokrat ne dobim ujemanja, zagotovo spet pridem. Spoznavanje preko spoznavnih portalov in aplikacij za mene ne pride v upoštev, saj v živo lažje začutiš sogovornika, čutiš stisk rok, mimiko, pogled v oči.
Ta dogodek sem vedno z navdušenjem priporočala drugim, znankam, prijateljem. In ga še bom :)
Nasvet zate: Zaenkrat nimam kaj dodat :) razen: samo tako naprej.
Vse dobro, Jasmina
Ninka lepo pozdravljena,
meni je bila včerajšnja delavnica zelo všeč. V prvem delu ko smo čistili družinsko deblo in vzorce, sem postala lahkotnejša, kot da bi si zmanjšala težo v nahrbtniku, ozavestila določene vzorce in dobila orodje s katerimi jih lahko počistim.
V drugem delu pa sem bila zelo pozitivno presenečena kako sproščeno sem se lahko s pomočjo kartic pogovarjala z ljudmi, ki sem jih prvič videla, pa čeprav sem bolj sramežljive narave. Neverjetno kakšne globine smo odpirali pa mi pri tem ni bilo prav nič neprijetno, prav nasprotno počutila sem se prijetno in sproščeno.
Želim ti lep dan...
Lp, Alja
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.