
Pozdravljena,
Hitri zmenki so zakon, res prijetno spoznavanje fantov. Priporočam.
Lp
Klementina
Na ta dogodek sem prišla drugič, saj iz izkušenj vem, da ima smisel. Pred leti, ko sem bila prvič, sem spoznala simpatijo, ki se je razvilo v vezo za leto in pol. Bila je lepa izkušnja, imela sva se lepo. Vendar zaradi res velike razdalje in še dodatno zaradi službenih obveznosti, je bilo to vezo težko nadaljevati. A ostala sva prijatelja.
Zato se niti malo nisem obotavljala, da ponovno pridem na hitre zmenke. Spoznala sem nekaj zanimivih sogovornikov in takrat gre čas enostavno prehitro, hja, se pa tudi zgodi, da sogovornik ni ravno na tvoji frekvenci in potem že malce čakaš na zvonec - enako je tudi v vsakdanjem življenju in na tudi na to je treba računati na takšnih dogodkih.
Pri obkrožanju simpatije za vzajemni kontakt sem se odločala za fante, ob katerem sem začutila mir, fante, ki so umirjeno govorili, znali poslušati in z interesom kaj vprašati. Fante, ki so se samo hvalisali in samo govorili o sebi v superlativih, enostavno nisem obkrožila. Zato tukaj morda nasvet za fante, da to ni ravno najboljša strategija. Pravtako ne mlahav stisk rok, pogled stran ali dol, vprašanja o sexu in neokusne šale na to temo.
Pogostitev, ki je bila med pavzo, je bila zelo okusna, bila je izbira tako za mesojedce, kot za vegetarijance. Na voljo je bila voda, ledeni čaj, šampanjec.
Tečaj Bachate, ki ga je vodila Katarina, je bil zelo fajni, saj je znala zelo dobro učiti koreografijo.
Skratka: imela sem se res lepo, sproščeno in v kolikor tokrat ne dobim ujemanja, zagotovo spet pridem. Spoznavanje preko spoznavnih portalov in aplikacij za mene ne pride v upoštev, saj v živo lažje začutiš sogovornika, čutiš stisk rok, mimiko, pogled v oči.
Ta dogodek sem vedno z navdušenjem priporočala drugim, znankam, prijateljem. In ga še bom :)
Nasvet zate: Zaenkrat nimam kaj dodat :) razen: samo tako naprej.
Vse dobro, Jasmina
Čudovita izkušnja, še vedno pod vtisi dogodka. Moj prvi in sigurno ne zadnji. Topel sprejem, nasmejani obrazi, veliko smeha, novi ljudje, ambient in postežba na nivoju. Organizatorka nam pričara pravljični scenarij, zato se imaš lahko samo se fajn! - Lidija, 35 let
Včerajšnji dalmatinski večer je bil res čudovit! Skoraj vsi smo bili oblečeni v belo, kar je ustvarilo še lepše vzdušje. Sprva mi je bilo malo nelagodno priti, saj nisem vedela, kaj pričakovati. Ampak, ko sem videla, kako enostavno in zabavno je spoznavati nove ljudi, so vsi dvomi izginili.
Spoznala sem toliko zanimivih in prijetnih ljudi, da sem komaj sledila vsem pogovorom in dogajanju skozi cel dogodek.
Teh srečanj za samske res manjka, ker so tako dragocena priložnost za pristno spoznavanje, veliko boljša kot klepetanje prek spleta.
Hvala vam. Resnično sem uživala in upam, da bo še več takšnih dogodkov v prihodnje!
Jana, 35 let
Ninka, pozdravljeni,
To je bil moj prvi tovrsten dogodek, daleč ven iz cone udobja in presenečeno sem ugotovila, da vse izjave, ki sem ji o dogodku poslušala pred prijavo, zelo držijo. Sproščeno vzdušje med popolnimi neznanci, brez prisile, brez nekega nujnega motiva po iskanju partnerja, temveč dogodek, ki je mnogo več kot to – deljenje zgodb, izkušenj posameznikov, ki se ujemajo v letih, osnovnih vrednotah in življenjskem slogu. Uvid v razmišljanje nasprotnega spola. Neprisiljeno druženje in vaje v parih. Zelo priporočam vsakemu, ki si želi nekaj več, ki želi izvedeti, kaj se skriva pod površino. Skozi zgodbe drugih pa pravzaprav spoznavamo tudi sebe.
Vsega tega pa ne bi bilo brez vas, ki svoje delo obvladate vrhunsko in se vaša pozitivna energija in sproščenost že na vratih prenese na vse prisotne.
Hvala za čudovito izkušnjo.
Lp,
Petra
Hitri zmenki so me zelo navdušili. Izbrana lokacija je bila odlična in na nivoju. Kljub toplemu vremenu, je druženje na prostem in pod prijetno senco drevesa vse udeležence obdajalo s prijetenim in svobodnim občutkom. Odnos med udeleženci je bil sproščen in zelo spoštljiv, Ninka pa je prava profesionalka pri vodenju. Vsekakor se še pridružim. Aleksander, 46 let
Bravo, Ninka. Nimam drugega za pripomnit kot to, da je tole druženje v naravi zares odlično. S tvojo prijetno, toplo in pozitivno energijo pa okužiš vse udeležence. Hvala ti! - Jure, 48 let
Hitri zmenki so zelo zanimiva izkušnja, ki jo priporočam vsakomur. Spoznavamo nove ljudi na popolnoma drugačen način, kot smo ga vajeni iz vsakdanjega življenja. Prepričana sem, da bo tako srečevanje ljudi postalo del našega vsakdana, saj je to za naše okolje inovativen, eleganten in ob primerni organizaciji zelo kvaliteten in zanimiv način za vzpostavljanje stikov, tako zasebnih kot celo poslovnih. - Elda, 39 let
Navdušena nad priložnostjo, da sem za kratek čas lahko podoživela svojo brezskrbno mladost. Še vedno me spremlja občutek razigranosti. Hvala Ninka in ekipa! Še se vidimo!
Pozdravljena,
včerajšnji dogodek mi je bil všeč. Počutila sem se sproščeno in prijetno. Pri takem načinu spoznavanja mi je najbolj všeč to, da poteka v živo, da dobiš čimbolj pristen prvi vtis. Dogodek bi priporočala tudi drugim samskim, saj se počutiš prijetno in v kratkem času spoznaš veliko novih ljudi.
Ninka, vse je bilo super. Le tako naprej.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.