
Moje iskreno mnenje je samo pozitivno.
Ob prihodu je trema hitro izginija, vsaj smo vsi na istem...
Vse lepo organizirano, vodeno, sproščeno...
Všeč mi je, da lahko na enem mestu, v kratkem času, spoznaš veliko prijetnih ljudi, začutiš energijo...
Zelo priporočam vsem, ki se še odločate!
Hvaležna za tole izkušnjo.
Pozdravljena Ninka
Po dolgem času sem se spet udeležila hitrih zmenkov. Moram rečt, da se mi dopadejo, ker dejansko vsak trenutek ni zavržen čas ampak v popolnosti izkoriščen. Z enimi bolj z drugimi manj padeš v pogovor, ker je razumljivo.
No upam, da dobim skupno ujemanje, eden mi je bil še prav posebno všeč. Če ne, pa bo ostal v spominu prelep nasmeh, ki mi je polepšal dan. :)
Hvaležna sem draga Ninka, da omogočaš take vrste druženja.
Z lepimi pozdravi
Joži
Naj vam povem, da je plamenček vzplamtel točno na tem dogodku točno zame in mojo izbranko. :) Spoznavne igre so bile odlično zastavljene in res sem vesel, da sem prišel! Poleg tega, da sem spoznal svojo Natašo, sem spoznal še toliko drugih zanimivih in res sproščenih ljudi - celotno vzdušje je bilo res ena A! - Gorazd, 35 let
Hojla Ninka!
Hitri zmenki so luštna aktivnost, na katero ne smeš oditi s pričakovanji, saj vedno presenetijo, tudi povratnike. Če že ne pride do iskrenja, se veliko naučiš o sebi, drugih, malo širiš obzorje in skleneš zanimiva znanstva. Marsikdo obrusi tudi veščine osvajanja, predvsem pa komuniciranja. Prednost pred spletom? Omikanost. Večer se vedno zaključi v prijetni vibri.
Pozdravček,
Ana
Na izletu sem se počutila enaka med enakimi, vzdušje vedro in spontano, občutila sem povezanost z ljudmi, ki imajo podobno usodo kot jaz. Pohvala organizaciji! - Marjeta
Sobotni plesi za samske so odlična ideja in jo zelo toplo pozdravljam! Na plesne tečaje sem k Boru že hodila, tako da že točno vem, da bo S.U.P.E.R.! Da pa bo vsak mesec kaj novega, pa se mi zdi sploh krasno! - Bojana, 55 let
Navdušena nad priložnostjo, da sem za kratek čas lahko podoživela svojo brezskrbno mladost. Še vedno me spremlja občutek razigranosti. Hvala Ninka in ekipa! Še se vidimo!
Draga Ninka,
Hvala vam za vse, super ste.
Dobro poslanstvo opravljate, samo tako naprej in iskrene čestitke, da ste zdržala tempo že toliko let.
V bistvu gradite osebno odgovornost posameznika do dobrega počutja in sreče, kar je velik prispevek tudi k družbeni odgovornosti.
Kajti srečen človek je pomemben prispevek za zdravo in srečno družbo.
Bravo in hvala za vse.
Lp,
Anita
Ideja in sam koncept hitrih zmenkov je odličen. Sam sem bil na Hitrih zmenkih prvič in spoznal, da so bili moji začetni pomisleki čisto odveč. Spoznal sem kar nekaj prijetnih ljudi in tudi damo, ki je še prav posebej pritegnila mojo pozornost. - Mare, 51 let
Draga Ninka,
Čeprav sem na začetku občutila negotovost in zadrego, sem takoj ob prihodu bila deležna tvoje dobrodošlice s toplino, nežnostjo in prijaznostjo, ki jo izžarevaš. Ko pa je pred menoj sedel prvi gospod, mi je bilo prijetno in sem bila vesela, da lahko z neznancem začneš zanimiv pogovor. Vsi prisotni gospodje so bili zanimivi, vsak drugačen, a poseben. Brez pričakovanj sem se odločila za še eno snidenje. Hvala za zelo dobro organizacijo in zanimivo izkušnjo.
Prijazen pozdrav in objem.
ki samskim nudimo tako pester nabor dogajanja, in to že od leta 2010.
Z našo predanostjo, strastjo do ustvarjanja, znanjem in navdihom za povezovanje ljudi vam želimo omogočiti, da boste na naših dogodkih in potovanjih:
Ljubezen je sladka, naši piškotki pa še bolj!
Sprejmi jih in raziskuj svet samskih z nami.
Več si preberite tukaj.